Bzomex pracodawcą roku

Miasto 19 grudnia 2017 Wydanie 45/2017
Bzomex pracodawcą roku
Fot. fot. Mariusz Drzyzga

Po raz czwarty dyrekcja Powiatowego Urzędu Pracy wybrała Pracodawcę Roku. Ten tytuł po raz drugi przyznano firmie Bzomex

Laureatów konkursu wyłoniono spośród pracodawców, którzy w 2017 r. współpracowali z Urzędem Pracy i zatrudniali bezrobotnych mieszkańców powiatu myślenickiego w ramach umów o pracę. Wręczenie nagród odbyło się w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu podczas konferencji „Pracodawca roku 2017”.

Tytuł Pracodawcy 2017 roku otrzymała firma Bzomex Sp. z o.o. w której zatrudnienie znalazło 21 bezrobotnych. To jedna z największych firm handlowych w Polsce Południowej. Jest jednocześnie jednym z największych pracodawców w powiecie. – Firma wciąż się rozwija i nadal poszukuje pracowników gwarantując im stabilną i satysfakcjonującą pracę – wybór argumentowali organizatorzy konkursu.

Tradycyjnie już podczas analizy liczby zatrudnianych osób bezrobotnych uwzględniono wielkość pracodawcy i przyznano wyróżnienia w kategoriach duży, średni, mały i mikro – przedsiębiorca. Otrzymały je: W kategorii „duży przedsiębiorca” firma BZOMEX, w kat. „średni” Alpha Technologii Sp. z o.o., w kat. „mały” firma Krystynka Sp. z o.o., w kat. „mikro” – Baumar Mariusz Nędza.