Dobczyce. Pełne wyniki wyborów do Rady Miejskiej

Dobczyce. Pełne wyniki wyborów do Rady Miejskiej

W Dobczycach w pierwszej turze został nim wicestarosta Tomasz Suś na którego oddano 3659 głosów (53,38%). Dotychczasowego burmistrza Pawła Machnickiego poparło 1869 mieszkańców (27,27%), natomiast reprezentanta PiS Roberta Kaweckiego 1326 osób (19,35%). Burmistrz Suś wprowadził do Rady Miejskiej 11 swoich radnych, Prawo i Sprawiedliwość 3, a Paweł Machnicki 1.

 

Skład Rady Miejskiej w Dobczycach w kadencji 2018-2023

KWW Tomasza Susia - 11 mandatów

NOWAK Paweł, 34 lata, Dziekanowice, 380 głosów
ZABDYR Ryszard, 66 lat, Stadniki, 300 głosów
ZIEMBA Jolanta, 44 lata, Kornatka, 284 głosy
WĄTOREK Roman, 65 lat, Dobczyce, 281 głosów
JAKUBOWSKA Małgorzata, 52 lata, Sieraków, 274 głosy
HARTABUS Jan, 59 lat, Nowa Wieś, 253 głosy
PIWOWARSKI Wiktor, 50 lat, Dobczyce, 247 głosów
KACZOR Marek, 48 lat, Dobczyce, 246 głosów
GODULA Piotr, 35 lat, Dobczyce, 191 głosów
WYLEGAŁA Marcin, 47 lat, Stojowice, 191 głosów
SZYMONIAK Wiesław, 68 lat, Dobczyce, 182 głosy

KW Prawo i Sprawiedliwość - 3 mandaty

KOŁACZ Ewa, 49 lat, Brzączowice, 200 głosów
CIEĆKO Stanisław, 61 lat, Brzączowice, 180 głosów
KARLIŃSKI Marian, 59 lat, Brzezowa, 99 głosów

KWW Pawła Machnickiego - 1 mandat:
ZAJĄC Marta, 40 lat, Dobczyce, 175 głosów

 

Wyniki w poszczególnych okręgach

Okręg 1
Dobczyce ulice: Dębowa, Górska, Kasztelana Dobka, Kazimierza Wielkiego, Królowej Jadwigi, Myśliwska, Podlesie, Przedbronie, Skalna, Sosnowa, Stare Miasto

ZAJĄC Marta - 175 głosów
KUDLIK Elżbieta - 165 głosów
POZNAŃSKI Włodzimierz - 110 głosów

Okręg 2
Dobczyce ulice: Stroma, Garncarska, Kilińskiego, Marwin, Ogrodowa, Skrzynecka, Stadnicka, Spacerowa, Świętego Floriana, Świętej Anny, Widokowa

KACZOR Marek - 246 głosów
DYRCZ Dariusz - 104 głosy
REKIS Marian - 83 głosy

Okręg 3
Dobczyce ulice: Plac Zgody, Długosza, Jagiellońska, Kościelna, Kościuszki, Królowej Kingi, Piłsudskiego, Podgórska, Rynek, Rzeźnicza, Szkolna, Targowa, Wąska, Parkowa, Budowlanych

PIWOWARSKI Wiktor - 247 głosów
BAJER Łukasz - 165 głosów
RAPACZ Jacek - 114 głosów

Okręg 4
Dobczyce ulice: Cegielniana, Nowowiejska, Góra Jałowcowa, Grabowa, Jałowcowa, Stojowicka, Węgielnica, Energetyków, Zdrojowa, Akacjowa, Laskowa, Mostowa, Myślenicka, Turystyczna, Zarabie

SZYMONIAK Wiesław - 182 głosy
RÓŻYCKA-BĄCZYŃSKA Justyna - 157 głosów
MICHALIK Wioletta - 132 głosy
MATEREK-RESZKA Katrzyna - 81 głosów

Okręg 5
Dobczyce Osiedle Jagiellońskie

GODULA Piotr - 191 głosów
MANIECKI Marcin - 134 głosy
JAGŁA Małgorzata - 112 głosów

Okręg 6
Dobczyce ulice: Łanowa, Piastowska, Polna, Józefa Dominika, Lubomirskich, Łąkowa, Słoneczna, Zacisze, Wesoła, Wincentego Witosa, Obwodowa, Wawelska, Przemysłowa, Osiedle Piastowskie

WĄTOREK Roman - 281 głosów
JAWORSKA Barbara - 182 głosy
WŁODARCZYK Ewelina - 170 głosów

Okręg 7
Brzączowice - od zalewu dobczyckiego w kierunku Myślenic po prawej stronie drogi wojewódzkiej nr 967 - przysiółki: Górki, POM, Kozińce

KOŁACZ Ewa - 200 głosów
MAJDA-GULGOWSKA Stanisława - 105 głosów

Okręg 8
Brzączowice: od zalewu dobczyckiego w kierunku Myślenic po lewej stronie drogi wojewódzkiej nr 967

CIEĆKO Stanisław - 180 głosów
LESZCZYŃSKI Czesław - 156 głosów

Okręg 9
Stojowice

WYLEGAŁA Marcin - 191 głosów
DAŃDA Dominik - 97 głosów
NIEDZIELSKA Sylwia - 54 głosy

Okręg 10
Kornatka

ZIEMBA Jolanta - 284 głosy
BARTNIK Jan - 156 głosów

Okręg 11
Brzezowa

KARLIŃSKI Marian - 99 głosów
FRAJTAG Cecylia - 83 głosy
ŻUŁAWIŃSKI Grzegorz - 69 głosów

Okręg 12
Kędzierzynka, Stadniki

ZABDYR Ryszard - 300 głosów
GIBAŁA Renata - 190 głosów

Okręg 13
Skrzynka, Niezdów, Dziekanowice

NOWAK Paweł - 326 głosów
KOSZUT Marek - 183 głosy

Okręg 14
Sieraków, Rudnik

JAKUBOWSKA Małgorzata - 274 głosy
ADAMSKI Marcin - 198 głosów
CHMIELOWSKA Janina - 74 głosy

Okręg 15
Nowa Wieś, Bieńkowice

HARTABUS Jan - 253 głosy
ŚLUSARCZYK Elżbieta - 95 głosów
ZBROŻEK Małgorzata - 76 głosów