Drogi przed Festiwalem Lata 2019

Drogi przed Festiwalem Lata 2019

Podczas Myślenickiego Festiwalu Lata – Dni Myślenic 2019 wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu na Zarabiu. Ustawione zostaną znaki drogowe i zamknięte będą ulice Piłsudskiego (od strony ronda im. Marszałka Nawary), skrzyżowanie ulicy Piłsudskiego i Zdrojowej oraz wszystkie ulice dojazdowe do ulicy Parkowej.

Decyzja o zamykaniu ulic, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie determinowana liczbą pieszych uczestników imprezy. Z myślą o usprawnieniu dojścia dla pieszych burmistrz podjął decyzję o wybudowaniu dodatkowo 2 przejść o szer 4 mb przez głęboki rów od strony ul. Parkowej, a także o poszerzeniu chodów prowadzących z jazu na boisko betonowe do koszykówki. Nowością również jest przeprawa piesza na potoku Kobylak.

Zamknięcie ruchu na wskazanych ulicach nastąpi już od godzin wczesnopopołudniowych, tj. około od godz. 15 w sobotę, a w niedzielę już prawdopodobnie od 13 lub 14.

Pełna informacja o planowych zmianach dostępna jest na www. myslenice.pl, www.gazeta.myslenice.pl oraz w „Gazecie Myślenickiej” nr 26 z 17 lipca br.