Ferie zimowe w MOKiS

Ferie zimowe w MOKiS

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował bogata ofertę zajęć i wydarzeń na ferie zimowe w Gminie Myślenice. Organizacji warsztatów, pokazów, filmowych spotkań i wielu innych inicjatyw podjęli się zarówno Myślenicki Ośrodek Kultury, Kryta Pływalnia Aquarius oraz Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie i Świetlica Wiejska w Bęczarce. Jednym słowem całe dwa tygodnie zapowiadają się iście interesująco

Między 14 a 27 stycznia przewidziano m.in. zajęcia plastyczne, teatralne, ceramiczne, introligatorskie, warsztaty flamenco, warsztaty fotograficzne, warsztaty animacji poklatkowej i wiele, wiele więcej. Przygotowana oferta adresowana jest zarówno do młodszych jak i starszych osób. Każdy zajdzie coś dla siebie.Szczegóły oferty i opis poszczególnych warsztatów dostępny jest na stronie Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu oraz na facebooku. Do wyboru jest aż 12 różnych zajęć. Każde z nich doskonale przemyślane i dobrze zaplanowane.

Dedykowaną ofertę przygotowała Kryta Pływalnia Aquarius. Dzieci i młodzież do 18 roku życia, z terenu Gminy Myślenice, będą mogły skorzystać ze specjalnej ceny biletów. 60 minutowy pobyt na pływalni kosztować będzie w czasie ferii zimowych tylko 5 zł. Ponadto przewidziano bezpłatną naukę pływania dla dzieci w wieku 6-9 lat oraz 10 -12 lat. Jedyny koszt to bilet wstępu. Na te zajęcia obowiązują jednak zapisy.

- Nasza oferta skierowana jest praktycznie do wszystkich grup wiekowych. Zachęcam każdego do śledzenia tego co mamy w programie. Na wybrane warsztaty ilość miejsc jest ograniczona. Nie potrafię wskazać, który jest najciekawszy, bowiem w każdym jest coś wyjątkowego - zachęca Piotr Szewczyk, zastępca dyrektora MOKiS.

Większość proponowanych przez nas wydarzeń odbywa się w dwóch cyklach. Oznacza to w praktyce, że jeśli ktoś zapisze się na zajęcia plastyczne w pierwszym tygodniu ferii, to w drugim będzie mógł wybrać zajęcia ceramiczne i na odwrót. Pozwoli to bowiem zaprosić do udziału więcej osób. Do innych zajęć będzie można dołączyć w trakcie, bez konieczności udziału w całym cyklu.