Fundusze Europejskie na rynku

Fundusze Europejskie na rynku
Fot. Fot. M. Stoszek

Wszyscy zainteresowani mogli pogłębić swoją wiedzę na temat funduszy europejskich podczas pikniku w sobotę 8 czerwca na myślenickim rynku. Chętnych nie brakowało.

Korzystając z rad i podpowiedzi ekspertów, zainteresowani dowiedzieli się, czym są fundusze europejskie oraz jak z nich mądrze i efektywnie korzystać, aby stały się swoistym motorem napędowym podjętych działań.

Biorąc udział w konsultacjach, można było się dowiedzieć, jak skonstruować odpowiedni wniosek i z sukcesem skorzystać z dotacji.

Swoje spotkanie z funduszami miały również przybyłe na rynek dzieci. Wzięły one udział w konkursach plastycznych i ekologicznych o tematyce europejskiej, a zwycięzców nagrodzono cennymi nagrodami. W trakcie trwania konsultacji z mieszkańcami spotkali się i wręczyli nagrody zwycięzcom konkursów Łukasz Smółka – wicemarszałek Województwa Małopolskiego, burmistrz Myślenic Jarosław Szlachetka, radni Sejmiku Małopolskiego Stanisław Bisztyga i Robert Bylica oraz burmistrz Sułkowic Artur Grabczyk.

Marek Stoszek Marek Stoszek Autor artykułu

Prezes myślenickiego oddziału Polskiego Towarzystwa Historycznego. Badacz i propagator historii, kultury i tradycji naszego regionu. Od września 2019 redaktor naczelny Gazety Myślenickiej.