Jubileusz

Górki w końcu zwycięskie

Górki w końcu zwycięskie

Nie mogło być inaczej - Górki pokonały na wyjeździe czerwoną latarnię ligi wysoko, poprawiając sobie i kibicom nastroje po serii porażek

Gościa II Sułkowice - Górki Myślenice 0:5 (0:2) 0:1 Pietrzyk 30, 0:2 Pietrzyk 46, 0:3 Pietrzyk 63, 0:4 Ziaja 71, 0:5 Plewa 85
Górki: Kubiczek - Maślak (78 Ulman), Kania, Bujas, Ziaja - Klasik, Obierzyński (32 Szlachetka), Pietrzyk, Biela, Turała (67 Tokoń) - Malina (75 Plewa)

Nie mogło być inaczej - Górki pokonały na wyjeździe czerwoną latarnię ligi wysoko, poprawiając sobie i kibicom nastroje po serii porażek. Wygrana z Gościbią jest niezwykle cenna: pierwsza wygrana z sułkowiczanami na wyjeździe, zachowanie czystego konta i bezpieczna przewaga nad strefą spadkową. Górki zdobywając trzy punkty przesunęły się w tabeli ligowej na bezpieczne dwunaste miejsce. Różnice w tabeli są naprawdę niewielkie, do pierwszej dziesiątki Górki tracą zaledwie trzy oczka.

Za niedzielny pojedynek z pewnością należy pochwalić cały zespół. W bramce bardzo pewnie zaprezentował się Kubiczek, interweniując kilkukrotnie w trudnych sytuacjach. W końcu należy pochwalić świetny występ linii defensywnej, która ustrzegła się błędów. Środkowi - Kania oraz Bujas, a w późniejszym fragmencie i Szlachetka spisali się poprawnie i przerywali większość akcji gospodarzy. Z bardzo dobrej strony popisali się również Maślak i Ziaja, podłączając się wielokrotnie do ofensywy.

Górki przed sobą mają jeszcze siedem spotkań, a co za tym idzie aż 21 punktów jest możliwych do podniesienia z boiska. Podopieczni trenera Wojciecha Czajki z pewnością będą walczyć o pełną pulę, a najbliższa ku temu okazja nadarzy się już w sobotę, w meczu z Toporem Tenczyn.