KWW Jarosława Szlachetki

Hokejowy remis Orła

Sport 18 czerwca 2019 Wydanie 22/2019
Mariusz Kasperek - strzelec hat-tricka w meczu z Pasternikiem Fot. fot. Bartek Ziółkowski

Orzeł Myślenice w przedostatniej kolejce sezonu 2018/19 zremisował w hokejowych rozmiarach z Pasternikiem Ochojno. Mecz zakończył się bowiem wynikiem 4:4 (2:1).

Podopieczni trenera Dawida Sudra stracili bramkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym, ale jeszcze przed przerwą wyszli na prowadzenie. Dwa razy w przeciągu kilku minut trafił Mariusz Kasperek - najpierw efektownym lobem, a potem z rzutu karnego.

Niezbyt dobrze Orłowcy weszli w drugą połowę, bo rywale zdobyli dwa gole i to oni byli bliżej zwycięstwa. Końcówka obfitowała jednak w kolejne bramkowe sytuacje i najpierw do remisu 3:3 doprowadził Michał Górka, korzystając z asysty Macieja Jamrozika, później Pasternik trafił na 4:3 z rzutu karnego po zagraniu ręką jednego z obrońców, a wynik na 4:4 ustalił Mariusz Kasperek, notując tym samym hat-tricka w tym spotkaniu.