Jawornickie Walentynki

Jawornickie Walentynki

To już 15 raz w strażnica OSP Jawornik hucznie rozpoczęto włoskimi przebojami wspólną zabawę w szczytnym celu. Goście bawili się, kupowali cegiełki z nagrodami rzeczowymi, z których dochód przeznaczono na zabawki dla dzieci. D.J.S.BROTHERS zagrał największe przeboje i wspaniale bawił wszystkich chętnych do tańca. Przygotowane dania były pysze i zdrowe.

Jako dyrektor przedszkola kieruję serdeczne podziękowania rodzicom, dzięki którym loteria cegiełkowa była bardzo atrakcyjna i super wartościowa. Dziękuję wam za zaangażowanie w życie przedszkola, pomoc w organizacji zabawy oraz poświecenie wolnego czasu, bez waszej pomocy i współpracy nie osiągnęlibyśmy efektu dobrego wychowania i rozwoju młodego pokolenia. Dziękuję za wspaniałe wypieki i pomoc przy dekorowaniu sali. Wspaniałemu personelowi przedszkola bardzo dziękuję, bo kolejny raz udowodnił, że efektywna praca nie powstaje w cudowny sposób, tworzą ją uczestnicy zespołu ,a nasz jest wyjątkowy.

Dzięki hojności rodziców i pomocy ludzi dobrej woli, za zgromadzoną kwotę pragniemy zakupić nowy sprzęt audiowizualny i zabawki dla każdej grupy, które uczą poprzez zabawę, dają dużo radości a jednocześnie wpłyną na wszechstronny rozwój dzieci. Wraz z Radą Rodziców pragniemy podziękować rodzicom dzieci przedszkolnych oraz firmom, które przyczyniły się do podniesienia atrakcyjności nagród wylosowanych podczas sprzedaży cegiełek.

*Salon fryzjerski „Inspiracja „ Małgorzata Ślusarczyk, Myślenice ul; Rynek 6

*Gabinet rehabilitacji i masażu Biela –MED.

*Nosalowy Dwór RESORT &SPA -Zakopane

*Góreccy –Serwis

*Mollyflex- Arkadiusz, Marzena Kiszka

„Dobro wraca z podwojoną siłą”

Bogumiła Łętocha