17 listopada: Koncert Jesienny w Głogoczowie.

Koncert Jesienny w Głogoczowie.

Zapraszamy do Głogoczowa na herbatę z cytryną i spotkanie z muzyką z krainy łagodności. Zestaw pięknych utworów o miłości, w sam raz na długi jesienny wieczór. Wystąpi dla Państwa SLY Domański – piosenkarz, autor muzyki i tekstów, producent muzyczny, lider i założyciel zespołu Fabryka, z którym wydał trzy płyty.  Szczególną uwagę zwraca na przekaz piosenki, nie tylko na jej melodię. Stąd zainteresowanie poezją i jej adaptacją do własnej muzyki. Skomponował muzykę do poezji Kolumbów (Baczyński, Gajcy), Stachury i Asnyka. „Skrócił“ nawet... „Wesele“ Stanisława Wyspiańskiego do trzyminutowej piosenki.

Sylwester Domański ostatnio wziął na warsztat pełne wrażliwości przeboje  znanych i lubianych artystów od lat 60-tych dwudziestego wieku. Piosenki otrzymały nowoczesne aranżacje i spotykają się ze świetnym przyjęciem na koncertach. Są wśród nich utwory: Marka Grechuty, Kory i Maanamu, Stana Borysa, Krzysztofa Klenczona, Sławy Przybylskiej, Violetty Villas i innych. Kilka utworów, które wykona Sylwester w Głogoczowie, to także kompozycje do jego tekstów z płyt zespołu Fabryka - m.in. przebój znany z anteny TV Canal + „Dziękuję Ci”.

Całość adresowana jest do wszystkich, którzy chcieliby usłyszeć pełne wrażliwości i ciepła przeboje o miłości, a także zupełnie nową muzykę napisaną do tekstów wybitnych poetów.