Kultura w czasie kwarantanny w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Kultura w czasie kwarantanny w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu.

Mieszkańcy Myślenic są zachęcani do pozostania w domu i uczestnictwo w wydarzeniach w Internecie. Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wychodzi naprzeciw nowej sytuacji z propozycją oferty programowej online. Bez wychodzenia z domu, nie ruszając się z własnej kanapy można brać udział w wielu wydarzeniach teatralnych, koncertach czy wystawach.

Codziennie na facebookowym profilu Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu będą pojawiać się propozycje dostępnych za darmo spektakli teatralnych, koncertów czy filmów dla dzieci. Będziemy starali się przygotowywać na bieżąco najciekawsze propozycje ciekawego spędzania czasu.

Według badań dotyczących praktyk kulturalnych Polaków, to brak czasu jest główną przeszkodą uczestnictwa w kulturze. Teraz jest ten moment, kiedy mamy go więcej i chcemy zapoznać Państwa z ambitniejszymi produkcjami czy sięganiem po ciekawe propozycje, na które wcześniej nie było czasu.

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu planuje również krótkie nagrania realizowane przez swoich instruktorów, którzy uzupełnią tę ofertę działań kulturalnych w czasie kwarantanny.