Lady boom na Zarabiu

Lady boom na Zarabiu
Od lewej: Dominika Batko, Magdalena Święch, Natalia Wyskoczyńska, Edyta Podmokła, Kornelia Hanusiak,

Uczennice II LO im. Tytusa Chałubińskiego w Myślenicach biorą udział w projekcie „Lady Boom” organizowanym w ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”

Ich celem jest popularyzowanie wiedzy szczególnie wśród nastolatków na temat umiejętnego i schludnego dobierania ubioru oraz rozpowszechnianie zasad dobrych manier tzw. savoir-vivre. Realizują je poprzez aktywność na portalach społecznościowych, organizowanie warsztatów z zakresu savoir-vivre i dopasowywania elementów do stylizacji oraz przeprowadzanie ankiet.

Dzięki współpracy z salonem jubilerskim „Sezam”, udało się dziewczynom przeprowadzić prelekcję z zakresu komponowania biżuterii ze strojem, a zakład fryzjerski „Joanna Szwab” doradzał pielęgnować i stylizować włosy.
Poprzez działalność „Lady Boom” społeczeństwo wzbogaci się o wiele przydatnych rad dotyczących dobrych manier, nauczy się schludnego prezentowania swojej sylwetki, czy umiejętnego zachowania w każdej sytuacji życiowej. Inicjatywę oraz postępy dziewcząt możemy zaobserwować fanpagu „Lady Boom”.