Lubień. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

Lubień. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

Czwartą kadencję rozpoczyna wójt Lubnia Kazimierz Szczepaniec, który zbierając 2707 głosów (65,64%) pokonał Wiesława Słowiaka (1417 głosów - 34,36%). W Radzie Gminy Lubień 7 mandatów zdobyło Prawo i Sprawiedliwość, 5 KWW Samorządna Gmina i 3 KWW Czas na zmiany.

Skład Rady Gminy w kadencji 2018-2023:

KW Prawo i Sprawiedliwość - 7 mandatów

SŁOWIAK Czesław, 50 lat, Krzeczów, 259 głosów
RÓG Paulina, 30 lat, Lubień, 172 głosów
SŁOWIAK Wiesław, 31 lat, Lubień, 165 głosów
NOWAK Małgorzata, 35 lat, Tenczyn, 159 głosów
PAWLIK Magdalena, 34 lata, Lubień, 122 głosów
BURTAN Franciszek, 67 lat, Tenczyn, 119 głosów
PROŚNIAK Krzysztof, 54 lata, Lubień, bez głosowania

KWW Samorządna Gmina - 5 mandatów

ŻUREK Paweł, 37 lat, Lubień, 214 głosów
BALA Andrzej, 54 lata, Skomielna Biała, 179 głosów
SZCZEPANIEC Maria, 51 lat, Lubień, 178 głosów
REKUCKI Bogusław, 53 lata, Tenczyn, 160 głosów
MOŃKO Anna, 51 lat, Tenczyn, 131 głosów

KWW „Czas na zmiany” - 3 mandaty

ŚMIAŁEK Jan, 49 lat, Skomielna Biała, 227 głosów
MASŁOWSKI Andrzej, 50 lat, Skomielna Biała, 161 głosów
KOŁPAK Jan, 49 lat, Skomielna Biała, bez głosowania

 

Wyniki w poszczególnych okręgach

Okręg 1
- Lubień przysiółek Zarębki

RÓG Paulina - 172 głosy
PAJKA Stanisław - 85 głosów

Okręg 2
- Lubień role: Dolniakowa, Woźnikowa, Pawlikowa, Packowa, Prośniakowa, Zagrody Prośniakowe, Górniowa, Zagrody Plebańskie, Rapaczowa, Inżynierskie, Zalas

DZIADKOWIEC Beata - 100 głosów
SZCZEPANIEC Maria - 178 głosów

Okręg 3
- Lubień role: Jugowa, Żurowa, Gorzutkowa, Leksandrowa, Wójcikowa, Wojtanowa

LUBERDA Jacek - 90 głosów
ŻUREK Paweł - 214 głosów

Okręg 4
- Lubień role: Kozakowa, Kubięciowa, Pustki, Turciakowa, Juszczęciowa, Rynek, Moskałowa, Bałasowa

SŁOWIAK Wiesław - 165 głosów
ŁABUZ Stanisław - 138 głosów

Okręg 5
- Lubień role: Czechowa, Skokówka, Młynarzęcie, Witkówka, Burzowa, Juszczakowa, Sobalowa, Piętkowa, Druzgałowa, Świdrowa, Krzywańskowa, Pasiowa

PAWLIK Magdalena - 122 głosy
WILCZAK Aniela - 118 głosów

Okręg 6
- Lubień przysiółek Smugawa i Rola Górniówka

PROŚNIAK Krzysztof - bez głosowania

Okręg 7
- Tenczyn role: Czarnotowa, Flagowa, Marytowa, Graczowa, Kutrybkowa, Krętoniowa, Pajkowa, Pasiowa, Filipcowa

GUŚPIEL Rafał - 105 głosów
MOŃKO Anna - 131 głosów

Okręg 8
- Tenczyn role: Wojtaszkowa, Jędryskowa, Sobczakowa, Kołatkowa, Krzysiowa, Kunowa, Ciaśkowa, Mikułowa, Rapaczowa, Mońkowa, Golcowa

NOWAK Małgorzata - 159 głosów
BIEDROŃCZYK Stanisław - 104 głosy

Okręg 9
- Tenczyn role: Stojebowa, Szczyrbułowa, Wilczakowa, Kołodziejowa, Polakowa, Karpęczowa, Gilowa, Susiowa, Michalakowa, Karpierzowa, Uchaczowa, Pustelnikowa, Bieńkowa, Pustki

STOJEWSKI Andrzej - 117 głosów
BURTAN Franciszek - 119 głosów

Okręg 10
- Tenczyn role: Morgi, Potok, Bajakowa, Matlakowa, Główkowa, Leksandrowa, Wójcikowa

REKUCKI Bogusław - 160 głosów
WÓJCIK Stanisław - 79 głosów

Okręg 11
- Krzeczów

ŁOPATA Andrzej - 114 głosów
SŁOWIAK Czesław - 259 głosów

Okręg 12
- Skomielna Biała role: Handzlowa, Banasiowa, Folwark, Działowa, Słowiakowa, Łyskowa

BALA Andrzej - 179 głosów
BAL Bogdan - 121 głosów

Okręg 13
- Skomielna Biała role: Krzysztofiakowa, Ligusowa, Grzonkowa, Maciołowa, Biedroniowa, Jonkowa, Pachurówka, Nowakowa, Żurówka

BAL Maria - 102 głosy
ŚMIAŁEK Jan - 227 głosów

Okręg 14
- Skomielna Biała role: Kluskowa, Żurowa, Adamcowa, Gackowa, Leśniakowa, Karczmisko, Śmietanowa, Srokowa, Otrębowa

PASIERB Elżbieta - 111 głosów
MASŁOWSKI Andrzej - 161 głosów

Okręg 15
- Skomielna Biała role: Wacławikowa, Zagórskiego, Żeleźnikowa, Dudowa, Piłatowa, Pasiowa, Dzielce, Lachy, Mierzwy, Zarębki

KOŁPAK Jan - bez głosowania