Lubisz tenis stołowy, zapraszamy

Lubisz tenis stołowy, zapraszamy
Fot. K. Marszałek

W każdy trzeci poniedziałek miesiąca o godzinie 17 amatorzy odbijania celuloidowej piłeczki spotykają się na Zarabiu, aby w sali gimnastycznej szkoły podstawowej nr 4 rozegrać turniej indywidualny. Pomysł narodził się w ubiegłym roku i przerodził się w cykl zawodów pod nazwą Ligi Amatorów tenisa stołowego.

W sezonie 2018/2019 rozegrano 10 takich turniejów i po podsumowaniu wyników całego cyklu okazało się, że najlepszym zawodnikiem tych rozgrywek został Zbigniew Stalmach, a pozostałe miejsca na podium zajęli Marcin Buczek (2. miejsce) i Marian Knap (3. miejsce). Poza podium uplasowali się w kolejności od 4. do 6. – Piotr Baran, Andrzej Kuchnia i Kazimierz Marszałek.

Turniej jest otwarty dla wszystkich niezrzeszonych tenisistów a najbliższa okazja do skonfrontowania swoich umiejętności z wyżej wymienionymi i nie tylko już 22 września.

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).