Miasta świętować będą w lipcu

Region 29 czerwca 2017 Wydanie 22/2017

Znamy już wszystkich artystów jacy wystąpią tego lata podczas dni miast w Sułkowicach, Dobczycach i Myślenicach, które odbywać się będą kolejno przez cały lipiec

Dni Sułkowic odbędą się w drugi weekend lipca. Dwudniową imprezę sobotnim koncertem otworzy zespól disco polo Piękni i Młodzi znany z takich utworów jak „Ona jest taka cudowna”, czy „Kocham się w tobie”. Natomiast w niedzielę 9 lipca zagra Video z charakterystycznymi hitami „Na plażę”, „Fantastyczny Lot”, czy „Bella”.

Tydzień później podczas Dni Dobczyc zobaczymy takie zespoły jak Long&Junior znany m.in. z utworu „Bądź moją królową”. Będziemy mogli go usłyszeć w piątek 14 lipca. Natomiast w sobotę 15 lipca gwiazdą wieczoru będzie Mateusz Ziółko, a trzydniową imprezę w niedzielę 16 lipca zakończy legendarny już zespół Ich Troje.

Koncertowy lipiec zamknie Myślenicki Festiwal Lata, który odbędzie się w dniach 29-30 lipca. Gwiazdą soboty będzie Ewa Farna, natomiast w niedzielę na plaży trawiastej królować będzie zespół Enej.

Poza głównymi gwiazdami na scenach we wszystkich miastach pojawią się lokalni artyści. Pełna lista zespołów i grup oraz harmonogram ich występów dostępne będą przed każdą z imprez.