Młody Orzeł zbiera kolejne doświadczenia!

Sport 4 czerwca 2019 Wydanie 20/2019
Młody Orzeł zbiera kolejne doświadczenia!
Fot. fot. Bartek Ziółkowski

Drużyna Orła Myślenice już jest pewna bezpiecznego miejsca w ligowej tabeli, a końcówka sezonu wobec kontuzji kilku kluczowych zawodników jest dla trenera Dawida Sudra świetną okazją do ogrywania młodzieży.

W ostatnim meczu z Radziszowianką Radziszów w kadrze meczowej na osiemnastu zawodników tylko dwóch nie było wychowankami Orła, a łącznie wystąpiło na murawie aż ośmiu juniorów. Myśleniczanie, choć musieli radzić sobie między innymi bez Żaka, Leśniaka, Marchińskiego, czy Wyroby, to zagrali jak równy z równym z bardziej doświadczonymi rywalami.

Mecz zakończył się porażką, gdyż jedynego gola tego meczu zdobył zawodnik Radziszowianki z rzutu wolnego w 70. minucie. Tym bardziej szkoda straty punktów, że Orłowcy mieli znakomite okazje do zdobycia gola. Dwa razy sytuacje sam na sam z bramkarzem miał Kasperek, raz golkiper rywali ubiegł Bartosza, a w ostatniej minucie piłkę meczową zmarnował Nosal, strzelając z bliska nad poprzeczką.

Orzeł Myślenice - Radziszowianka Radziszów 0:1 (0:0)

ORZEŁ: Pajka - Serafin, Mistarz, Kasprzyk, Marzec (70 Nosal) - Bartosz (65 Mirochna), Pilch (46 Czajkowski), Ślusarz (75 Moskal), Suder, Kyrylov (60 Depta) - Kasperek

JP