Myślenice i okolice – internetowy konkurs plastyczny w Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Myślenice i okolice – internetowy konkurs plastyczny w  Myślenickim Ośrodku Kultury i Sportu

Kwarantanna nie musi być nudna, to hasło przyświeca aktualnym działaniom Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu. Zapraszamy do naszej kolejnej inicjatywy – internetowego konkursu plastycznego w ramach akcji Kultura w czasach kwarantanny. Myślenice 2020. Konkurs rozpocznie się 19 marca 2020 r. Tematyką są dowolne interpretacje Myślenic i okolic. Zwycięscy otrzymają m.in. nagrody rzeczowe, karty podarunkowe i karnety do Krytej Pływalni Aquarius.

W konkursie może wziąć udział każdy, kto przyśle do nas skan lub zdjęcie pracy plastycznej wykonanej w dowolnej technice i formacie. Swoje dzieła prosimy wysyłać do nas za pośrednictwem Facebooka na nasz profil: @Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu (https://www.facebook.com/mokismyslenice/)

Na pracę, wraz z informacją kto ją wykonał i wiekiem autora czekamy do godziny 20.00 każdego dnia, aż do końca akcji Kultura w czasach kwarantanny. Galeria będzie aktualizowana codziennie, a w ramach wspólnej zabawy na każdą z prac będzie można głosować.

Spośród „Prac dnia“ wybierzemy i nagrodzimy najlepsze, prezentujące piękno Myślenic i ich okolic. Konkurs wpisuje się w szerszą akcję Kultura w czasach kwarantanny. Myślenice 2020, którą Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu udowadnia, że wiele działań edukacyjnych i kulturowych można również przenieść do strefy online.

Do udziału w konkursie zapraszają: Urząd Miasta i Gminy Myślenice, Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka, Akademia Wyobraźni - MOKiS Myślenice, Wiejski Dom Kultury w Głogoczowie - filia MOKiS, Świetlica w Bęczarce.