6 grudnia: Myślenickie Mikołajki Rodzinne

Myślenickie Mikołajki Rodzinne

6 grudnia (środa) godz. 16.00

Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu wraz z Małopolską Szkołą Gościnności zapraszają na wydarzenie pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice Jarosława Szlachetki, dedykowane dla całych rodzin.

W programie:

16.00–19.00 – Warsztaty plastyczne dla dzieci (kartki świąteczne, ozdoby choinkowe i bożonarodzeniowe)

17.00 – „Fabryka prezentów” * – spektakl teatralny Teatru im. Księdza Kardynała Karola Wojtyły wg scenariusza i w reżyserii Agnieszki „Toli“ Słomki

17.45–18.30 – Spotkanie ze Świętym Mikołajem – dzieci młodszeh (do 5 lat)

18.30 – 19.30 – Spotkanie ze Świętym Mikołajem – dzieci starsze (od 5 lat)

UWAGA: Prezenty dostarczają indywidualnie opiekunowie dzieci od środy 4 grudnia do czwartku 5 grudnia w godzinach od 12.00 do 20.00 do Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu, Myślenice ul. Piłsudskiego 20.

17.45–20.00 – Animacje z Małopolską Szkołą Gościnności (m.in. malowanie twarzy, tworzenie figurek z balonów, dekorowanie pierników, zabawy ruchowe)

19.00 – „Kraina Lodu II” Walta Disneya – seans w Kinie Muza (seans płatny w kasie MOKiS: bilet ulgowy – 17,00 PLN, normalny 22,00 PLN)

*„Fabryka prezentów” to roztańczone, rozśpiewane i interaktywne widowisko świąteczne, opowiadające dzieciom na odwieczne pytanie „Skąd Mikołaj bierze prezenty?”. Spektakl przedstawia przygody Elfów, które pracują w fabryce zabawek u św. Mikołaja. Przed świętami Elfy mają mnóstwo pracy, którą utrudnia awaria maszyny produkującej zabawki i zniknięcie Mikołaja. Czy prezenty będą zgodne z oczekiwaniami dzieci? Może się zdarzyć, że ołowiany żołnierzyk zacznie tańczyć niczym baletnica, piesek zacznie maszerować, jak prawdziwy żołnierz, a baletnica zaszczeka. Kto uratuje święta? Pan Majster, Pani Mikołajowa, Elfy i Renifery zaproszą widzów do wspaniałej zabawy. „Fabryka prezentów” wprawi wszystkich w gwiazdkowy nastrój. Spektakl dedykowany dzieciom w wieku od 3 lat. Czas trwania spektaklu 45 min.

Podczas imprezy odbędzie się kiermasz rękodzieła i zabawek.

Wstęp wolny!

Zapraszamy całe rodziny.