Myślenickie Targi

Edukacja 27 lutego 2014 Wydanie 8/2014
Myślenickie Targi
Myślenickie Targi

XI Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego odbędą się 12 marca w godzinach: 9-14, a Targi Pracy 13 marca od 9 do 14  w hali sportowej przy Zespole Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. M. Reja w Myślenicach, ul. Żeromskiego 17

Celem Targów będzie przede wszystkim przybliżenie młodzieży szkół gimnazjalnych ofert edukacyjnych szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu myślenickiego oraz przedstawienie programów unijnych realizowanych w szkołach powiatowych. Swoją ofertę zaprezentują publiczne szkoły ponadgimnazjalne i placówki oświatowe z terenu powiatu myślenickiego. Udział młodzieży gimnazjalnej w Targach, stwarzających możliwość zapoznania się w jednym miejscu z ofertą edukacyjną szkół ponadgimnazjalnych naszego Powiatu, umożliwi gimnazjalistom jak najlepszy wybór dalszej drogi kształcenia, a w przyszłości także zatrudnienia.

13 marca odbędą się Myślenickie Targi Pracy, w ramach których będzie można zapoznać się m.in. z prezentacją ofert pracy, wziąć udział w warsztatach „rozmowa bez tajemnic”. Będzie też można zbadać swoje predyspozycje zawodowe, skorzystać z porad doradcy zawodowego oraz zdobyć informacje na temat zawodów deficytowych, zrównoważonych i nadwyżkowych.

XI Targi Edukacyjne Powiatu Myślenickiego oraz Myślenickie Targi Pracy będą miały charakter otwarty dla wszystkich zainteresowanych i planujących podjąć dalszą edukację oraz zostaną szeroko rozpropagowane w wśród młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu myślenickiego.

Udział w targach dla uczestników jest bezpłatny.

 

Tegoroczni wystawcy:

Zespół Szkół Ogólnokształcących w Myślenicach

II LO w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Małopolskiej Szkole Gościnności w Myślenicach

Zespół Szkół Techniczno-Ekonomicznych im. Mikołaja Reja  w Myślenicach

Zespół Szkół im. A. Średniawskiego w Myślenicach

Zespół Szkół im. ks. J.Tischnera w Dobczycach

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Monte Cassino  w Lubniu

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących  w Sułkowicach

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Myślenicach

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dobczycach

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Myślenicach

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Myślenicach

Środowiskowy Hufiec Pracy  w Myślenicach

Starostwo Powiatowe w Myślenicach

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach