Napisały książkę. Teraz potrzebują głosów

Edukacja 16 stycznia 2018 Wydanie 2/2018
Napisały książkę. Teraz potrzebują głosów

Uczennice Zespołu Szkół im. A. Średniawskiego - Monika Machał, Karolina Chlebda, Paulina Bargieł, Magdalena Paszkowska i Aleksandra Migner - pod pseudonimem „Panny z Piórem” biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Misja - książka!”

Wspólnymi siłami napisały i zilustrowały swoją własną książkę pt. „Pomiędzy, czyli tutaj”. Pierwszym etapem konkursu jest głosowanie internetowe do końca stycznia, które wyłoni 50 najlepszych książek (25 w kategorii „szkoły podstawowe” i 25 w kategorii „szkoły ponadpodstawowe”), a te następnie poddane zostaną ocenie przez jury.

Aby przejść do drugiego etapu, uczniowie potrzebują głosów. Książkę można przeczytać pod adresem ridero.eu/pl/books/pomiedzy_czyli_tutaj/ , natomiast głos oddać na nią na ridero.eu/pl/contest/konkurs2017/votes/.

- Głosować można przez konto na Facebooku lub Twitterze, prosimy więc zarówno o głosowanie, jak i o polubienie i udostępnianie tej informacji. Będzie nam również bardzo miło, jeśli po przeczytaniu książki zostawią państwo opinię o niej - mówią uczniowie.

AG