Festiwal lata

Nowi sołtysi w Gminie Myślenice

Region 9 kwietnia 2019 Wydanie 14/209
Nowi sołtysi w Gminie Myślenice

W wszystkich sołectwach Gminy Myślenice w niedzielę 7 kwietnia odbyły się wybory sołtysów oraz rad sołeckich na kadencję 2019-2023.

Bardzo dziękuje za pracę odchodzącym sołtysom oraz członkom rad sołeckich i gratuluję nowo wybranym samorządowcom. Liczę na państwa aktywność i dobrą współpracę dla dobra naszych mieszkańców – skomentował wyniki wyborów burmistrz Jarosław Szlachetka.

- Wybory sołtysów i rad sołeckich odbyły się spokojnie i bez żadnych zakłóceń. Dziękuję za pracę wszystkim członkom sołeckich komisji wyborczych i życzę owocnej pracy wszystkim wybranym – dodał sekretarz gminy Robert Pitala.

Samorządy sołeckie na kadencję 2019-2023

Bęczarka – sołtys Izabela Kutrzeba; członkowie rady sołeckiej: Józefa Brózda, Kazimierz Kutrzeba, Alicja Klimczyk, Elżbieta Maciejczyk, Elżbieta Opioła, Maria Rak, Zofia Szafraniec.

Borzęta – sołtys Grzegorz Madej; członkowie rady sołeckiej: Piotr Drabik, Stanisław Gubała, Adam Surówka oraz Jacek Suruło.

Bulina – sołtys Magdalena Kęsek; członkowie rady sołeckiej: Krzysztof Moryc, Krzysztof Podmokły, Sylwia Wincenciak.

Bysina – sołtys Katarzyna Czepiel; członkowie rady sołeckiej: Krzysztof Ambroży, Renata Bizoń, Andrzej Łętocha, Mariusz Mitana, Dorota Twardosz.

Chełm – sołtys Józef Chmiel; członkowie rady sołeckiej: Dariusz Irzyk.

Droginia – sołtys Bogdan Horab; członkowie rady sołeckiej: Krzysztof Batko, Piotr Batko, Kazimierz Cegielski, Justyna Czarniak, Iwona Gryglak, Aleksander Horab, Jerzy Mróz, Jan Podmokły, Józef Salawa, Wojciech Włodarczyk, Stanisław Wyrostek.

Głogoczów – sołtys Jan Sikora; członkowie rady sołeckiej: Marek Górszczak, Dorota Laskowska-Chacia, Jan Lutyński, Tomasz Łężniak, Robert Murzyn, Józef Sroka, Wiesława Syrek, Bogusław Stankiewicz, Ryszard Szczurek, Aleksander Wałęga, Czesław Wierzba.

Jasienica – sołtys Mieczysław Ryś; członkowie rady sołeckiej: Stanisław Biela, Tomasz Garbień, Jarosław Godlewski, Bożena Kaleta, Ewa Książek-Chrustek, Agnieszka Mochnal, Krzysztof Twardosz.

Jawornik – sołtys Władysław Kurowski; członkowie rady sołeckiej: Janusz Górecki, Tadeusz Hołuj, Tadeusz Hodurek, Agnieszka Kudłacz, Krzysztof Łapa, Dariusz Łabędzki, Helena Pustuła, Adam Róg, Teresa Sojak, Sabina Szlachetka.

Krzyszkowice – sołtys Władysław Dyduła; członkowie rady sołeckiej: Tadeusz Burda, Andrzej Grzybek, Krzysztof Motyka, Leszek Motyka, Grażyna Pitala, Szymon Pitala, Marian Sala, Józef Sala, Ryszard Solawa, Piotr Woźnica, Stanisław Zakrzyński.

Łęki – sołtys Dorota Wieczorek; członkowie rady sołeckiej: Jan Kęsek, Józef Lis, Magdalena Mazgaj, Ewa Rajca, Beata Urbanik, Grażyna Żak.

Osieczany – sołtys Marcin Dudzik; członkowie rady sołeckiej: Dorota Chudzik-Zięba, Mateusz Chrzanowski, Agnieszka Gubała, Piotr Kęsek, Michał Pękala, Dorota Pokojowa, Józef Rykała.

Polanka – sołtys Józef Jawor; członkowie rady sołeckiej: Wojciech Cież, Piotr Mitana, Władysław Wierciak, Edward Wojtyca.

Poręba – sołtys Rafał Zelek; członkowie rady sołeckiej: Krystian Ćwierz, Jan Hujdus, Janusz Kasprzycki, Tadeusz Makselon, Piotr Pustelnik, Łukasz Słowik, Antoni Szydlak, Tadeusz Szydlak, Grzegorz Żądło, Maria Żądło.

Trzemeśnia – sołtys Anna Oleksy; członkowie rady sołeckiej: Tadeusz Górka, Małgorzata Dąbrowska, Jacek Dąbrowski, Wojciech Leśniak, Jan Malina, Henryk Nalepa, Janusz Oleksy, Piotr Podmokły, Adam Ulman.

Zasań – sołtys Janina Łabędź; członkowie rady sołeckiej: Antoni Górka, Monika Horecka, Dominik Jasek, Maria Szczerba, Janina Warmuz.

Zawada – sołtys Irena Chlebda; członkowie rady sołeckiej: Tomasz Chlebda, Marta Janusz, Marian Murzyn, Piotr Sikora, Zbigniew Świętek.