Nowy komendant policji

Nowy komendant policji

W komendzie w Myślenicach 9 marca odbyło się wprowadzenie p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach. Michała Gamrata na stanowisku zastąpił Maciej Kubiak

Nowo powołany - p.o. komendanta Powiatowego Policji w Myślenicach pełni służbę od 1993 roku. Wcześniej był m.in. komendantem Komisariatu Policji w Makowie Podhalańskim, I zastępcą komendanta Powiatowego Policji w Suchej Beskidzkiej oraz I zastępcą komendanta Powiatowego Policji w Nowym Targu.

W ceremoniale uczestniczyła kadra kierownicza myślenickiej komendy. Nowego szefa wprowadził inspektor Robert Strzelecki - zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie.

Inspektor Strzelecki, wręczając rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków odczytany przez zastępcę naczelnika Wydziału Kadr i Szkolenia KWP w Krakowie poinsp. Ryszarda Sołkiewicza, gratulował nowemu komendantowi myślenickiej policji, a także życzył mu powodzenia i dalszych sukcesów zawodowych. Komendanta przywitał również pełniący dotychczas jego obowiązki, młodszy inspektor Michał Gamrat, który przedstawił nowemu szefowi kadrę kierowniczą myślenickiej policji.