Od 17 czerwca składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego

Region 11 czerwca 2019 Wydanie 21/2019
Od 17 czerwca składanie wniosków do Budżetu Obywatelskiego

Od 17 do 28 czerwca za pośrednictwem platformy internetowej www.bo.myslenice.pl lub składając formularz na Dziennik Podawczy Urzędu Miasta i Gminy Myślenice można zgłosić swoje zadanie do trzeciej edycji Budżetu Obywatelskiego Gminy Myślenice.

- Zachęcam wszystkich mieszkańców do zgłaszania swoich pomysłów, ponieważ Budżet Obywatelski to najlepsza możliwość bezpośredniego wpływania na małe inwestycje, rozwój lokalnego środowiska, społeczeństwa, czy infrastruktury. Dzięki wprowadzonym zmianom w tym roku każda miejscowość z naszej gminy oraz miejskie okręgi mają do zagospodarowania większe kwoty, niż w latach poprzednich. Wnioski złożone w dniach 17 do 28 czerwca zostaną zweryfikowane przez wydziały merytoryczne Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, by w połowie września przeprowadzić głosowanie – tłumaczy burmistrz Jarosław Szlachetka.

Każdy z mieszkańców, który ukończył 16 lat, może zgłosić swoje zadanie do myślenickiego Budżetu Obywatelskiego. Łącznie z miejskiego budżetu na realizację wygranych projektów zos...

Artykuł dostępny tylko dla abonentów - pozostało 75%

Kup cyfrowe wydanie

Uzyskaj dostęp do wszystkich treści strony www
Pobierz całą treśc gazety w formacie PDF
Czytaj gazetę wcześniej niż w kiosku

W prenumeracie od 1,45 zł