Odjazdowy koniec lata

23 sierpnia 2007 Wydanie 31/2007
Odjazdowy koniec lata
W szalonym rytmie muzyki lat 70 zakończy się tegoroczne lato

W szalonym rytmie muzyki lat 70 i udziałem największych gwiazd polskiej i światowej estrady zostanie pożegnane tegoroczne lato.

W tym roku dla spragnionych emocji mieszkańców Małopolski przygotowano zabawę pod hasłem „Zarabie z lat 70”. Na estradzie wystąpią m.in. zespoły „sound of BONEY M Sheyla Bonnick” i LIVERPOOL. Ponadto, na scenie zaprezentują się lokalne grupy artystyczne, zespoły muzyczne i taneczne. Organizatorzy imprezy planują także zorganizować liczne konkursy i zabawy nawiązujące swoją tematyką do kultury lat 70.

Tegoroczna impreza odbędzie się w najbliższy weekend tradycyjnie na plaży trawiastej na Zarabiu. Dla wszystkich, którzy zdecydują się w tym czasie odwiedzić Myślenice, organizatorzy przewidzieli całą moc atrakcji - zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Jak zapowiadają organizatorzy: - Każdy znajdzie coś dla siebie. Będą wystawy, wernisaże, spotkania, konkursy, koncerty i zabawy taneczne. Niewątpliwie najciekawszym elementem programu będą te wydarzenia, które swoją tematyką nawiązują do szalonej kultury lat 70.

Oprócz gwiazd wieczoru na scenie wystąpi Paulina Bisztyga z zespołem, a także zespół folklorystyczny z Serbii, który zaprezentuje folklor bałkański, a jego polskim odpowiednikiem będzie Zespół Pieśni i Tańca „Ziemia Myślenicka” z programem polskich pieśni i tańców.

- Przez dwa dni na plaży trawiastej będą organizowane liczne konkursy i zabawy wśród których z całą pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zabraknie dobrej muzyki i smacznych potraw serwowanych przez lokalnych gastronomów. Jednym słowem impreza w Myślenicach, to doskonała okazja by pożegnać tegoroczne lato w niezapomnianym towarzystwie i niezwykłej atmosfery lat 70 - zachęcają do udziału w imprezie jej organizatorzy.

Stanisław Cichoń