KWW M Pszczola

Oliwia i Nikoletta Kopp na najwyższym stopniu podium

Sport 28 marca 2013 Wydanie 12/2013
Siostry Oliwia i Nikoletta Kopp na najwyższym stopniu podium

Podczas zawodów pływackich organizowanych przez MSP Aquarius o Puchar Burmistrza, na myślenickiej pływalni doszło do ciekawych rozstrzygnięć. Spośród naszych zawodników najlepsze lokaty uzyskały siostry Oliwia i Nikoletta Kopp, gdzie Oliwia płynąc stylem klasycznym z czasem 45,11 wywalczyła złoto, a w stylu dowolnym dała się wyprzedzić tylko jednej zawodniczce i z czasem 33,96 zajęła drugie miejsce.

Starsza Nikoletta w swojej kategorii na najwyższym podium stanęła po przepłynięciu 100 metrów stylem dowolnym. Karol Nita Drozdowicz wypływał trzecie miejsce motylkiem z czasem 31,44. Pozostali myśleniccy zawodnicy tuż za strefą medalową uplasowali się na następujących miejscach: Agnieszka Szostak IV m 100 metrów klasycznym, IV m 100 m dowolnym i VIII 100 zmiennym. Daria Szuba – Łata IV m 50 grzbietowym, VIII m 50 m klasykiem, Kajetan Wysocki IV miejsce 100 m dowolnym, V m 100 m zmiennym i 50 metrów grzbietowym, Antoni Buczek IV miejsce -100 m zmiennym, VIII miejsce 100 m dowolnym, Nikoletta Kopp – V miejsce 100 m klasykiem, Karol Drozdowicz – Nita VII miejsce 100 m stylem dowolnym, Kinga Kosiba VI m 50 m klasycznym, Urszula Ambroży VII miejsce 100 m dowolnym, Joanna Wysocka IX miejsce 50m dowolnym i X m 50m grzbietowym, Kamil Dzieża IX miejsce 50 grzbietowym. Do zawodów przystąpiła rekordowa liczba zawodników. Wszystkim zwycięzcom gratulujemy!