KWW M Pszczola

Orzeł bez iskry

Sport 25 października 2017 Wydanie 38/2017

Orzeł Myślenice przegrał z Wolnymi Kłaj na wyjeździe 1:3, a niemal całą drugą połowę grał w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach Żaka

Wolni Kłaj - Orzeł Myślenice 3:1 (2:0) Górka 62

Orzeł: Pajka - Żak, Wyroba, Mistarz, Lesiński (79 Kasperek) - Płonka, Stryszowski, Sabała (46 Pyzio), Czajkowski (79 Zając), Kowalczyk (46 Gawlik) - M.Górka (74 Sałach)

Orzeł Myślenice przegrał z Wolnymi Kłaj na wyjeździe 1:3, a niemal całą drugą połowę grał w dziesiątkę po dwóch żółtych kartkach Żaka. Orłowcy choć przejęli inicjatywę i utrzymywali się przy piłce, to przyjęta przez rywali taktyka na grę z kontry idealnie się dla nich sprawdziła, bowiem dzięki dwóm błyskawicznym kontrom wyszli na prowadzenie.

Prowadzenie Wolnych już w pierwszej połowie musiało spowodować, że po przerwie podopieczni trenerów Kamila Ostrowskiego i Dawida Sudra ruszą do ataku. Tak się też stało i na pewno nie można zawodnikom odmówić walki o korzystny rezultat, choć tego dnia wszystko szło myśleniczanom jak po grudzie. Na domiar złego tuż po przerwie z boiska wyleciał Żak.

Myśleniczanie nadal zajmują trzecią lokatę, a w kolejnym meczu podejmą na własnym obiekcie liderującą w tabeli Węgrzcankę Węgrzce Wielkie.