Pcim. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

Pcim. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

W Pcimiu na stanowisku wójta pozostał Piotr Hajduk (PiS) na którego mieszkańcy oddali 3526 głosów (73,55%)

Jego konkurenta Zbigniewa Bylicę poparł niespełna co trzeci mieszkaniec, co dało mu 1281 głosów (26,65%). Dotychczasowy wójt wprowadził do rady 13 swoich kandydatów, KWW Nasza Gmina Pcim 2, natomiast Zbigniew Bylica żadnego.

Skład Rady Gminy w kadencji 2018-2023:

KW Prawo i Sprawiedliwość - 13 mandatów

MIROCHNA Jan, 51 lat, Stróża, 276 głosów
MIREK Wiesława, 54 lat, Stróża, 258 głosów
KOZAK Wojciech, 62 lata, Pcim, 237 głosów
POLAŃSKI Józef, 63 lata, Pcim, 210 głosów
OSKWAREK Józef, 43 lata, Trzebunia, 208 głosów
OSTAFIN Grzegorz, 44 lata, Trzebunia, 184 głosów
HODUREK Dariusz, 51 lat, Pcim, 158 głosów
STOPKA Paweł, 32 lata, Trzebunia, 157 głosów
SADOWSKI Piotr, 42 lata, Pcim, 155 głosów
HODUREK Wiesław, 58 lat, Stróża, 147 głosów
ZIĘBA Jan, 44 lata, Pcim, 134 głosów
DZIADKOWIEC Marian, 51 lat, Pcim, bez głosowania
DEPTA Czesław, 60 lat, Stróża, bez głosowania

KWW „Nasza Gmina Pcim” - 2 mandaty

KUBIC Kazimierz, 30 lat, Pcim, 214 głosów
LUBERDA Jan, 50 lat, Pcim, 161 głosów

Wyniki w poszczególnych okręgach

Okręg 1
- Pcim role: Spórny, Marchówka, Foleśnikówka, Madoń, Podkościół, Godawy, Rejesty, Pierony, Góreccy, Gracze, Bodziochy

PANDYRA Kacper - 147 głosów
SADOWSKI Piotr - 155 głosów

Okręg 2
- Pcim role: Zarębek Plebański, Ornaty, Kumosie, Słowiaki, Kubonie, Pod Kotoniem, Kotoń

LUBERDA Jan - 161 głosów
RÓG Marcin - 157 głosów

Okręg 3
- Pcim: Nadrabie, Łuczany

LUBERDA Wojciech - 70 głosów
KOZAK Wojciech - 237 głosów

Okręg 4
- Pcim role: Gromki, Korzeniowscy, Szewcówka, Kotuńszczówka, Chałupniki

RÓG Ryszard
- 96 głosów

PIWOWARCZYK Urszula - 132 głosy
HODUREK Dariusz - 158 głosów

Okręg 5
- Pcim role: Pieruniaki, Kozaki za Lipinami, Leksandry, Gancarze, Kolbiarze, Krawcy, Pabiski, Kozaki za tartakiem, Dziadki, Świątki

DZIADKOWIEC Marian - bez głosowania

Okręg 6
- Pcim Sucha: Mała Sucha, Średnia Sucha

WÓJTOWICZ Teresa - 117 głosów
POLAŃSKI Józef - 210 głosów

Okręg 7
- Pcim Sucha: Wielka Sucha, Działy

KUBIC Kazimierz - 214 głosów
HOBOT Paweł - 129 głosów
KAMIŃSKI Janusz - 36 głosów

Okręg 8
- Pcim Krzywica

GÓRNI Jan - 78 głosów
ZIĘBA Jan - 134 głosy

Okręg 9
- Stróża Górna: lewa strona Raby role: Siódmowo, Bąkowo, Słowikowo, Paszkówka, Piszczkowo, Płoszczycowo, Mądrowo, Mirochnowo, Płaczkowo, Klaklowo prawa strona Raby role: Moskalowo, Marytowo, Kowalowo, Pod Gór

PŁOSZCZYCA Grzegorz - 85 głosów
ŻABA Mieczysław - 143 głosy
HODUREK Wiesław - 147 głosów

Okręg 10
- Stróża Górna: prawa strona Raby role: Górniakowo, Klimasowo, Cupiny, Tyrpułowo, Hajdukowo, Ziębowo, Mirkówka, Poddziele, Niwa, Psiarka, Jamrozówka, Totowo, Witkówka, Klubowo, Swachtówka, Wątorowo, Słowikówka, Wierciakowo, Mleczkowo

DEPTA Czesław - bez głosowania

Okręg 11
- Stróża Dolna: prawa strona Raby role: Proszkówka, Dolina, Pańskie Pola, U Jazu, Waniówka, Niwa, Kępa, Wójcikowo, Spyrowo, Mętelowo, lewa strona Raby role: Miłogoszcz, Nychówka, Pod Nychówką, Śliwiakowo

NADOLNIK Iwona - 128 głosów
MIREK Wiesława - 258 głosów

Okręg 12
- Stróża Dolna role: Rogowo, Mirkowo, Balowo, Sekułowo, Firkowo, Zagroda, Żabowo, Jopkowo, Firkowo, Jeleniowo, Szustkowo, Mosnowo, Gierczyno, Klaklino, Dział, Klubino, Protasowo, Niedźwiedziowo

GORZELANY Piotr - 107 głosów
MIROCHNA Jan - 276 głosów

Okręg 13
- Trzebunia role: Orawinowa, Sularzowa, Młynarczykowa, Matlakowa, Grabkowa, Kowalikowa, Dziobkowa, Wronowa, Hodurkowa, Ciusiowa, Kuligowa, Zagrody Zapaczne

CIUŚ Piotr - 131 głosów
OSKWAREK Józef - 208 głosów

Okręg 14
- Trzebunia role: Bieńkowa, Ostafinowa, Zagrody Słoneczne, Gorylowa, Stopkowa, Jaroszowo, Oskwarkowa, Błachutowa, Bystroniowa, Malinowa, Ligęzowa, Leśniowa, Kowalowa, Bylicowa, Wnękowa, Balinkowa, Łatasowa

OSTAFIN Paweł - 107 głosów
OSTAFIN Grzegorz - 184 głosy

Okręg 15
- Trzebunia role: Woźnicowa, Kęsoniowa, Skrzeczkowa, Garbieniowa, Burtanowa, Pabisowa, Sufletowa, Ferdasówka, Francuzowa, Bochniowa, Krzystkowa, Ziajowa, Jasubowa, Horwacikowa, Horwatówka, Dymakowa, Matysowa, Rydzowa

STOPKA Paweł - 157 głosów
BYLICA Ewa - 136 głosów