Pierwsze punkty w walce o utrzymanie

Pierwsze punkty w walce o utrzymanie

Już przed sezonem było wiadomo, że dla tenisistów stołowych UKS Zarabie mecze w drugiej lidze będą dzieliły się na dwie kategorie – trudne i bardzo trudne do wygrania

ULKS Lachowice – UKS Zarabie Myślenice 4:6 (Zakrzyński 2, Światłoń 2, Ostanek 2)

W niedzielę 26 listopada wygrali mecz z kategorii tych pierwszych, ale skalę trudności podnosi fakt, że uczynili to na wyjeździe. Rywal z Lachowic to będzie jeden z głównych konkurentów w walce o utrzymanie. Myśleniczanie w poprzednich spotkaniach potrafili błysnąć w pojedynczych spotkaniach singlowych.

Tym razem na wyżyny swojego kunsztu wzniosła się cała trójka – Dominik Zakrzyński, Piotr Światłoń i Michał Ostanek solidarnie wygrali swoje mecze singlowe i wygrała również cała drużyna. Zwyżkę formy widać było zresztą już we wtorkowym (21 listopada) meczu z zespołem z Płomieniem Limanowa, gdzie swoje singlowe spotkania wygrał Michał Ostanek, Dominik Zakrzyński, a bliski wygranej był również Piotr Światłoń. Od swoich kolegów z drugiej ligi nie chcieli być gorsi zawodnicy drugiej drużyny, która w czwartej lidze wygrała z UKS Oświęcim 13:1 oraz trzeciej drużyny, która w piątej lidze wygrała z Bronowianką 9:5.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).