Pilnik rodzinny na stadionie
KS Dalin

Na piknik rodzinny na Stadionie Klubu Sportowego Dalin 8 czerwca serdecznie zaprosiła Szkółka Piłkarska Dalin Myślenice wraz z Klubem Sportowym Respekt Myślenice i Centrum Aktywnego Rozwoju Frajda.

Dla rodzin z dziećmi przygotowano szereg różnych atrakcji; zabawy, gry piłkarskie, malowanie twarzy i konkursy z nagrodami. Była też zjeżdżalnia dmuchana, która cieszyła się sporym zainteresowaniem.

Goście mogli wesprzeć Dalin, otrzymując z tego tytułu pamiątkę w postaci np. bidonu, czy też kalendarza ze zdjęciami przedstawiającymi szkółkę piłkarską Dalinu – grupy mini, skrzaty, żaki 1, żaki 2, orliki 2009, orliki 2008, czy też młodzików.

Dla gości przygotowano tego dnia różnego rodzaju przekąski, czy potrawy z grilla, lody oraz napoje chłodzące.

O godzinie 16 odbył się mecz piłkarski drużyn kobiecych pomiędzy Respekt Myślenice A i Tarnovią Tarnów o mistrzostwo pierwszej ligii, poprzedzający trening dziewczyn z obu zespołów. Przed pierwszym gwizdkiem sędziego dziewczyny wykopały w trybuny trzy piłki. Osoby, które szczęśliwie je złapały, w przerwie meczu wzięły udział w trzech rundach rzutów karnych, a bramki broniła zawodniczka drużyny gospodarzy. Osoba z największą liczbą goli otrzymała nagrodę, a ponadto każdy, kto złapał piłkę dostał ją w nagrodę. Znajdowały się na niej podpisy zawodniczek. Po pierwszej połowie meczu na tablicy wyników widniał remis. Mecz zakończył się zwycięstwem Respektu Myślenice 2:1.