Pomoc dopasowana do rodzin

Region 19 grudnia 2018 Wydanie 45/2018
Pomoc dopasowana do rodzin

Zaraz po wizytach św. Mikołaja - otwarły się inne serca. Wszystkie 24 rodziny, które objęła pomocą akcja Szlachetna Paczka w rejonie gmin Sułkowice, Lanckorona i Budzów, znalazły swoich darczyńców i otrzymały potrzebną pomoc

Jak mówi lider rejonu Sułkowice Joanna Rozwadowska: - Rodziny były bardzo zadowolone, pokazały nam całą gamę emocji - od wzruszenia po radość i płacz. W piątek na magazyn trafiło 7 paczek, w sobotę 13, a w niedzielę 4.

Osobami, które zaangażowały się w tegoroczną akcję Szlachetna Paczka byli: Joanna Rozwadowska - lider rejonu, Tomasz Rozwadowski, Kamil Pieronkiewicz, Filip Piechota, Maria Pitala, Joanna Krzywoń, Małgorzata Zawada, Sonia Król, Gabriela Golonka, Natalia Wypartowicz, Kinga Oliwa, Kamila Kondracka - logistyk na magazynie i pomocnicy magazynowi: Zofia Kondracka, Jakub Opyrchał, Mateusz Pitala i jako kierowcy: Michał Kiebzak, Wiktor Kiebzak i Rafał Kurek z OPS Sułkowice oraz Marcin Zawada. Magazyn, jak już od kilku lat, dzięki uprzejmości władz gminnych, został ulokowany w starej szkole w Sułkowicach.

jgk