Problematyczny wrak

14 listopada 2008 Wydanie 42/2008
Problematyczny wrak
Wrak stoi przy ul. Mickiewicza od ponad 3lat

Każdy z nas marzy aby mieszkać w przyjemnym otoczeniu i niemal przez całe swoje życie do tego dąży mniej lub bardziej skutecznie. Wysiłki nasze są częścią naszego wyobrażenia o kształcie piękna i formowaniu poczucia estetycznego – pisze jeden z naszych Czytelników

W każdej miejscowości jest szereg instytucji i urzędników za tę dziedzinę odpowiedzialnych. Gwałtowny rozwój motoryzacji oraz wzrastający w postępie geometrycznym stan posiadania samochodów piętrzy problemy. Jeden z nich to pozostawianie w różnych miejscach wraków samochodów które mają jednak świadectwa sprawności? Jednym z przykładów może być ten oto samochód stojący na osiedlowym parkingu przy ul. Mickiewicza już od ponad 3lat!

Interwencje w wielu urzędach do dziś pozostają nieskuteczne. Ponoć nie jest to przypadek jedyny. Czy tak ma wyglądać wzrastające piękno otoczenia? Czy osiedlowe parkingi i inne obszary w naszym mieście mają być miejscem garażowania wraków? A mieszkańcy osiedli mają parkować w Polance? Może ktoś nareszcie rozwiąże ten problem.

(imię i nazwisko znane Redakcji)