Punkt wywalczony w dziesiątkę

Punkt wywalczony w dziesiątkę

Duże słowa uznania należą się piłkarzom Orła bo ten mecz bardzo długo a w zasadzie niemal do samego końca nie układał się po ich myśli, a jednak zdołali z Ochojna wywieźć cenny punkt

Pasternik Ochojno - Orzeł Myślenice 1:1 (1:0)

1:0 - J.Świątko 25, 1:1 Mistarz 90 (k)

Orzeł: Pajka - Żak, Mistarz, Kasprzyk, Lesiński - Sabała, Wyroba, Pyzio (57 Sałach), Czajkowski, Gawlik (68 Dąbrowa) - Kasperek (46 M.Górka)

Najpierw strata gola w zamieszaniu podbramkowym, a potem strata zawodnika, po czerwonej kartce dla Tomka Sabały i godzina gry w osłabieniu. Dodajmy jeszcze, że grając już bez swojego rozgrywającego Orłowcy strzelili dwie nieuznane przez sędziego bramki, autorami których byli Mateusz Mistarz i Kamil Czajkowski, a bliscy strzelenia bramki byli również Żak i ponownie Czajkowski. W 90 minucie natomiast sfaulowany został Mikołaj Wyroba zaś pewnym egzekutorem jedenastki był niezawodny Mateusz Mistarz. Remis wywalczony w takich okolicznościach jest cenny jak zwycięstwo tym bardziej, że rywalem był zespół zajmujący wysokie, trzecie miejsce w tabeli. Po tym meczu Orzeł plasuje się na drugim miejscu z takim samy dorobkiem jak Pasternik i dwoma punktami straty do lidera - Gościbii Sułkowice.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).