Radni w gminach powiatu myślenickiego

9 grudnia 2010 Wydanie 47/2010

Radni w gminach powiatu myślenickiego

MYŚLENICE:

Burmistrz:

Maciej Ostrowski 58.85% (10475 głosów)

Radni:

593 - Kazimierz Dąbrowski (PiS)
484 - Wacław Szczotkowski (PiS)
403 - Tomasz Wójtowicz (KWW Macieja Ostrowskiego)
365 - Jerzy Cachel (KWW MO)
357 - Jan Podmokły (KWW MO)
349 - Agnieszka Węgrzyn (PO)
347 - Czesław Bisztyga (Partnerstwo w Samorządzie)
313 - Stanisław Szczepan Cichoń (PiS)
298 - Rafał Kudas (PwS)
291 - Jan Bylica (PiS)
277 - Jerzy Grabowski (KWW MO)
270 - Wiktor Kielan (KWW Wiktora Kielana)
264 - Bogusław Podmokły (KWW MO)
255 - Marian Węgrzyn (KWW WK)
240 - Leszek Gowin (PO)
203 - Adam Styczeń (PO)
192 - Wiesława Syrek (PiS)
190 - Jan Trzepacz (PiS)
181 - Rafał Zalubowski (KWW WK)
163 - Eleonora Lejda (KWW WK)
162 - Łapa Edward (KWW MO) przejął mandat po Macieju Ostrowskim

 

SUŁKOWICE:

Burmistrz:

Piotr Pułka 50.26% (2709 głosów)

Radni:

434 - Władysława Kołodziejczyk (Gospodarna Gmina)
411 - Józef Godzik (KWW Piotra Pułki)
379 - Waldemar Wolski (Porozumienie 2010)
375 - Artur Grabczyk (KWW Jana Sochy)
374 - Stanisław Latoń (GG)
343 - Jan Hodurek (KWW Strażacy)
331 - Józef Hołda (GG)
327 - Janusz Starzec (KWW PP)
325 - Zbigniew Szuba (KWW PP)
310 - Jan Socha (KWW Jana Sochy)
303 - Wiesław Moroń (KWW Jana Sochy)
303 - Jolanta Łaski (GG)
228 - Bożena Horwat (KWW Piotra Pułki)
163 - Karol Chmielik (GG)
141 - Kazimierz Król (KWW Jana Sochy)

 

DOBCZYCE

Burmistrz:

Marcin  Pawlak 72.74% (3998 głosów)

Radni:

479 - Czesław Leszczyński (KWW Marcina Pawlaka)
466 - Józefa Baran (KWW MP)
411 - Beata Dudek (KWWW Dobczyce 2010)
406 - Włodzimierz Juszczak (KWW MP)
406 - Stanisław Ciećko (KWW MP)
331 - Tadeusz Kus (KWWW Dobczyce 2010)
305 - Jan Hartabus (KWW MP)
304 - Antoni Dyrcz (KWW MP)
302 - Tadeusz Bochnia (KWW MP)
292 - Wiktor Piwowarski (KWW MP)
277 - Małgorzata Jakubowska (KWW MP)
268 - Agnieszka Stasik (KWW Marcina Pawlaka)
264 - Roman Knapik (PiS)
232 - Małgorzata Gaworek (KWW MP)
212 - Irena Zabdyr (KWW MP)

 

RACIECHOWICE

Wójt:

Marek Gabzdyl 66.68% (1753 głosów)

Radni:

228 - Włodzimierz Ślęczka (KWW Nasza Gmina Raciechowice)
155 - Anna Panek (NGR)
138 - Józef Zając (NGR)
137 - Bronisław Latowski (NGR)
123 - Jadwiga Dudzik (NGR)
118 - Renata Justyniak (PSL)
114 - Janina Szymoniak (PSL)
105 - Zygmunt Hybel (NGR)
101 - Małgorzata Karcz (NGR)
100 - Kazimerz Chmielek (NGR)
84 - Zbigniew Kopa (PSL)
76 - Marian Żak (NGR)
62 - Stanisław Lizak (NGR)
48 - Grażyna Oleś (NGR)
** - Anna Zając (wybrana bez głosowania)

 

SIEPRAW

Wójt:

Tadeusz Pitala  82.35% (1932)

Radni:

274 - Leszek Wierzba (Samorządny Siepraw)
242 - Janina Lejda (SS)
200 - Tadeusz Żaba (SS)
193 - Piotr Nowak (SS)
187 - Kazimierz Kiszka (SS)
182 - Wiesław Święch (Nasze Miejsce na Ziemi)
166 - Ewa Akšamović (SS)
159 - Jacek Zakrzewski (Siepraw-Społeczność Lokalna)
155 - Leon Suder (SS)
146 - Dawid Lenczowski (Forum Ziemi Myślenickiej)
144 - Tadeusz Iwanów (SS)
136 - Tomasz Dyrda (FZM)
126 - Józef Rozwadowski (SS)
113 - Monika Gądek (Inicjatywa dla Czechówki)
108 - Mirosław Włodarczyk (IdC)

 

WIŚNIOWA

Wójt:

Wiesław  Stalmach 53.78% (1869 głosów)

Radni:

472 - Irena Bubula (Oświata i Zdrowie)
399 - Antoni Rapacz (Porozumienie dla Gminy Wiśniowa)
389 - Andrzej Muta (PdGW)
370 - Marek Pilch (PdGW)
353 - Jan Świerszcz (PdGW)
355 - Stanisław Bardel (Stowarzyszenie eksploatacji i rozbudowy wodociągu w Lipniku pn. Kamiennik)
325 - Józef Stroniarz (PdGW)
252 - Bożena Orłowska (PdGW)
213 - Grażyna Klimek (PdGW)
195 - Stanisław Bogacz (PdGW)
194 - Małgorzata Szewczyk (PSL)
180 - Dorota Rokosz (PdGW)
118 - Ryszard Dudzik (PdGW)
114 - Władysław Maj (PdGW)
106 - Marcin Bardel (PdGW)

 

PCIM

Wójt:

Daniel  Obajtek 86.61% (4178 głosów)

Radni:

746 - Stanisław Bzowski (Wspólna Gmina Pcim)
656 - Antoni Kęsek (WGP)
576 - Małgorzata Węgrzecka (WGP)
566 - Piotr Sadowski (WGP)
537 - Grzegorz Ostafin (WGP)
503 - Grażyna Zięba (WGP)
477 - Jan Adamczyk (WGP)
461 - Wiesław Ostafin (WGP)
422 - Józefa Hajdas (WGP)
406 - Michał Kudłacz (WGP)
377 - Czesław Depta (WGP)
375 - Wiesław Hodurek (WGP)
313 - Józef Polański (WGP)
302 - Jan Mirochna (WGP)
112 - Jan Górni (WGP)

 

LUBIEŃ

Wójt:

Kazimierz Szczepaniec 80.64% (2770 głosów)

Radni:

464 - Andrzej Bała (PiS)
404 - Jan Macioł (Samorządna Gmina Lubień)
354 - Maria Bal (SGL)
337 - Maria Szczepaniec (SGL)
324 - Zofia Rabska (PiS)
275 - Jacek Luberda (PiS)
273 - Stanisław Biedrończyk (SGL)
265 - Zofia Słowiak (SGL)
253 - Bogusław Rekucki (SGL)
234 - Janina Stankiewicz (PiS)
209 - Krzysztof Prośniak (PiS)
210 - Aniela Wilczak (SGL)
196 - Marian Michalczyk (SGL)
186 - Danuta Nowak (SGL)
155 - Tadeusz Pustelnik (SGL)

 

TOKARNIA

Wójt:

Władysław Piaściak 53,57% (1907 głosów)

Radni:

416 - Tadeusz Filipek (PiS)
406 - Marta Przała (PiS)
401 - Szczepan Kmiecik (PiS)
353 - Renata Ciężkowska (PiS)
326 - Grażyna Dziubras (PiS)
311 - Teresa Hans (NGT)
287 - Teresa Jopek (PiS)
260 - Piotr Jędrocha (Rozwój Gminy Tokarnia)
256 - Mariusz Buda (Nasza Gmina Tokarnia)
246 - Zbigniew Stręk (NGT)
238 - Stanisław Filipek (PiS)
238 - Teresa Luberda (NGT)
172 - Józef Wróbel (NGT)
143 - Stanisław Sumera (PiS)
107 - Antoni Dragosz (NGT)

Oprac p.jag