Remis w meczu na szczycie

Remis w meczu na szczycie

 

Ten mecz miał dać pierwszą odpowiedź na pytanie czy Dalin może włączyć się w tym sezonie do walki o awans . Po spotkaniu z Jutrzenką odpowiedź brzmi - jak najbardziej

Jutrzenka Giebułtów - Dalin Myślenice 1:1 (1:1)

1:0 Kawa 9 (k), 1:1 Biel 35

Dalin: Kipek - Kościelniak, Stelmach, Senderski, M. Mistarz (75 Idzi) - Kawula, Wojtan (90 Leśniak), Kałat - J. Górecki, Biel, K. Mistarz (70 Malina)

Zespół z Giebułtowa to jeden z głównych rywali Dalinu w walce o najwyższe ligowe cele i wysoko postawił poprzeczkę myślenickiej drużynie. Podobnie jak w wiosennym starciu tych drużyn mogliśmy zobaczyć dużo fajnej dla oka piłki i chociaz Dalin miał optyczną przewagę, to kontry gospodarzy z Giebułtowa niemal za każdym razem nosiły w sobie znamiona sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie, to oni dominowali w drugiej kontrolę przejęli myśleniczanie. Remis jest chyba sprawiedliwy, choć pod koniec meczu obie strony miały szansę przechylić wynik na swoją korzyść. Ozdobą meczu był piękny gol Andrzeja Biela.

Po czterech zwycięstwach i jednym remisie Dalin zajmuje drugą pozycję w tabeli z dwupunktową stratą do lidera Wiślanki Grabie.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).