Akcja

Ruszyły zapisy do Memoriału im. Stacha Cichonia

Sport 16 stycznia 2018 Wydanie 2/2018
Ruszyły zapisy do Memoriału im. Stacha Cichonia

Tylko do końca stycznia można zgłaszać drużyny do halowego turnieju piłkarskiego organizowanego w ramach charytatywnego Memoriału im. Stacha Cichonia. W tym roku gramy dla Laury i Mateusza

Memoriał im. Stacha Cichonia to największa impreza charytatywna w regonie. Finał turnieju piłkarskiego i całej imprezy zaplanowano na 4 marca 2018 w hali widowiskowo-sportowej w Myślenicach. Eliminacje trwać będą przez niemal cały luty i wyłonią finałowe ekipy. Zgłosić drużynę można tylko do 31 stycznia 2018.

Turniej piłkarski zawsze cieszy się świetną frekwencją, a finałowe starcia odbywają się przy pełnych trybunach hali w Myślenicach. Całkowity dochód zarówno z wpisowych do turnieju piłkarskiego, licytacji oraz imprez towarzyszących przeznaczony będzie na leczenie Mateusza Chrobaka, który zmaga się z wrodzoną wadą serca oraz dla Laury Kurowskiej, potrzebującej środków na kosztowną operację i rehabilitację, dzięki której będzie mogła stanąć na nogi.

Oprócz turnieju piłkarskiego w ramach Memoriału im. Stacha Cichonia odbędzie się szereg imprez towarzyszących - między innymi jak co roku energiczny Maraton Zumba, bieg happeningowy, zawody pływackie, narciarskie, cross training, czy turniej siatkówki.

Zapisy na turniej piłkarski trwają do 31 stycznia 2018. W lutym odbędą się eliminacje, natomiast finał turnieju zaplanowano na 4 marca. Wpisowe dla drużyn wynosi 500 zł lub więcej, w tym roku gramy charytatywnie dla Laury i Mateusza. Zgłoszenia można przesyłać mailowo na adres memorialstacha@gmail.com, a dodatkowych informacji udzielają organizatorzy Kamil Ostrowski – 509358114 i Wojciech Cichoń – 502195069. Spotkanie organizacyjne zgłoszonych drużyn oraz losowanie grup eliminacyjnych w piątek 2 lutego 2018 w hali widowiskowo-sportowej na Zarabiu w Myślenicach.