Samoobrona dla kobiet

Region 22 października 2019 Wydanie 39/2019
Samoobrona dla kobiet

Straż Miejska w Myślenicach rozpoczyna nabór pań w wieku 18 – 55 lat, chętnych do udziału w kolejnej edycji Kursu Samoobrony dla Kobiet. W ramach szkolenia odbędą się nieodpłatne zajęcia z samoobrony oraz turniej strzelecki o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Projekt „Bezpieczna Kobieta” to rodzaj specjalistycznych treningów, które pozwalają opanować strach wywołany brutalnością napadu, kształtują podstawowe nawyki obronne oraz uczą jak neutralizować działania potencjalnych napastników.

W ramach kursu będzie przeprowadzony darmowy turniej strzelecki z broni długiej. Przed turniejem strzeleckim istnieje możliwość zorganizowania dla chętnych osób biegu przeszkodowego na dystansie od 2 do 3 km.

Kurs będzie prowadzony przez wykwalifikowanych trenerów, instruktorów: systemu Savbor, Flama, Kapap, taktyk i technik interwencji, boksu, boksu tajskiego i karate. Szkolenia będą się odbywać w systemie weekendowym w soboty w dniach 9, 16, 23, 30 listopada 2019 r. w godz. 17.00 – 20.00, w sali sztuk walk przy hali widowiskowo sportowej przy

ul. Zdrojowej 9 w Myślenicach.

Uczestniczką może być osoba pełnoletnia, wobec której brak przeciwwskazań do udziału w szkoleniu ze względu na stan zdrowia. Zajęcia odbywać się będą na macie judo, na którą wchodzimy w skarpetkach lub boso. Obowiązuje strój sportowy. Warto ze sobą wziąć wodę do picia.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 8 listopada 2019 r. do godz. 14,00, na adres e-mail: sm@myslenice.pl, t.burkat@myslenice.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 - 22.00 pod nr telefonu (012) 639 23 23, 609 600 003.

Decyduje kolejność zgłoszeń, bez znaczenia pozostaje czy ktoś brał już udział w kursie czy też pierwszy raz chce spróbować swoich możliwości. Nie zwlekaj zapisz się już dziś!