Siepraw. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

Siepraw. Pełne wyniki wyborów do Rady Gminy

Rekordzistą w skali kraju jest Tadeusz Pitala. To jedyny wójt, który na czele gminy stoi nieprzerwanie od 28 lat. Do swojego stażu dołoży kolejne pięć, ponieważ po raz ósmy mieszkańcy dali mu mandat do sprawowania tej funkcji

Tadeusz Pitala zdobył 2686 głosów co stanowiło 71,74%, natomiast jego rywala z KW PiS Dawida Lenczowskiego poparło 1058 osób (28,26%). Tadeusz Pitala wprowadził do Rady Gminy 13 swoich radnych, a Dawid Lenczowski 2.

Skład Rady Gminy w kadencji 2018-2023:

KWW Samorządny Siepraw - 13 mandatów

WIELGUS-MŁYNARSKA Elżbieta, 36 lata, Siepraw, 209 głosów
NOWORYTA Halina, 65 lat, Czechówka, 198 głosów
MATOGA Barbara, 41 lat, Siepraw, 180 głosów
NOWAK Piotr, 38 lat, Siepraw, 172 głosy
ROZWADOWSKI Józef, 59 lat, Łyczanka, 176 głosów
SUDER Aleksander, 50 lat, Siepraw, 167 głosów
STAGRACZYŃSKI Marek, 64 lata, Czechówka, 166 głosów
DZIURA Andrzej, 33 lata, Siepraw, 150 głosów
LEJDA Janina, 61 lat, Zakliczyn, 132 głosy
WIERZBA Leszek, 68 lat, Zakliczyn, 131 głosów
RODAK Jadwiga, 70 lat, Łyczanka, 119 głosów
OŻÓG Bożena, 46 lat, Siepraw, 116 głosów
SAWCZUK Leokadia, 55 lat, Siepraw, 94 głosy

KW Prawo i Sprawiedliwość - 2 mandaty

URBANIK Konrad, 29 lat, Zakliczyn, 169 głosów
MITAN Marian, 58 lat, Zakliczyn, 102 głosy

 

Wyniki w poszczególnych okręgach

Okręg 1
- Siepraw ulice: Graniczna, Jabłoniowa, Jagodowa, Krajobrazowa, Krakowska (numery nieparzyste począwszy od nr 105 oraz numery parzyste począwszy od nr 108), Kręta, Królewska numery nieparzyste od nr 41 oraz numery parzyste począwszy od nr 24) Mostowa, Rajska

BARCIK Paulina - 78 głosów
DZIURA Andrzej - 150 głosów

Okręg 2
- Siepraw ulice: Cicha, Dobra (numery nieparzyste począwszy od nr 81 oraz numery parzyste począwszy od nr 46), Krakowska (numery nieparzyste spośród nr 27-103 oraz numery parzyste spośród numerów 24 - 106), Na Wzgórzu, Parkowa, Smyków, Zachodnia

SZCZUREK Marzena - 62 głosy
SAWCZUK Leokadia - 94 głosy

Okręg 3
- Siepraw ulice: Boczna, Dobra (numery nieparzyste spośród nr 1-79 oraz numery parzyste spośród nr 2-44), Jana Pawła II (wszystkie numery w przedziale od 1 do 18), Krakowska (numery nieparzyste spośród nr 1-25 oraz numery parzyste spośród nr 2-22), Królewska (numery nieparzyste spośród nr 1-39 oraz numery parzyste spośród nr 2-22), Kwiatowa, Lipowa, Młyńska, Przemysłowa, Urocza

DURLATKA Marek - 61 głosów
OŻÓG Bożena - 116 głosów
DYRDA Tomasz - 39 głosów

Okręg 4
- Siepraw ulice: Akacjowa, Jana Pawła II (wszystkie numery począwszy od nr 19), Kawęciny, Modrzewiowa, Myśliwska (numery nieparzyste począwszy od nr 111 oraz numery parzyste począwszy od nr 146), Na Grobli (wszystkie numery w przedziale od 1 do 12), Ogrodowa, Prosta, Stawowa, Wielicka, Zielona (numery nieparzyste spośród nr 1-13 oraz numery parzyste spośród nr 2-6)

BUŁKA Adam - 67 głosów
SUDER Aleksander - 167 głosów

Okręg 5
- Siepraw ulice: Górska, Jasna, ks. J. Przytockiego, Myśliwska (numery nieparzyste spośród nr 1-109 oraz numery parzyste spośród nr 2-144), Polna, Św. Marcina, Św. Michała Archanioła, Zagórze, Zielona (numery nieparzyste począwszy od nr 15 oraz numery parzyste począwszy od nr 8)

PIETRZYK Edyta - 106 głosów
MATOGA Barbara - 180 głosów

Okręg 6
- Siepraw ulice: Azaliowa, Dębowa, Długa, Galicyjska, Różana, Staropolska, Wesoła

PŁACHTA Piotr - 102 głosy
RODAK Jadwiga - 119 głosów

Okręg 7
- Siepraw ulice: Anieli Salawy (numery nieparzyste począwszy od nr 25 oraz numery nieparzyste począwszy od nr 100), Brzeg, Bukowa, Gajowa, Kalinowa (numery nieparzyste spośród nr 1-23 oraz numery parzyste spośród nr 2-60), Pogodna, Topolowa, Wiśnicz, Wrzosowa (numery nieparzyste spośród nr 1-17 oraz numery parzyste spośród nr 2-52), Za Górą, Zacisze

MICHALIK Iwona - 126 głosów
NOWAK Piotr - 172 głosy

Okręg 8
- Siepraw ulice: Anieli Salawy (numery nieparzyste spośród nr 1-23 oraz numery parzyste spośród nr 2-98), Biskupia, Brzozowa, Kalinowa (numery nieparzyste począwszy od nr 25 oraz numery parzyste począwszy od nr 62), Myślenicka, Na Grobli (wszystkie numery począwszy od nr 13), Słowiańska, Wrzosowa (numery nieparzyste począwszy od nr 19 oraz numery parzyste począwszy od nr 54), Zakątek, Zarusinki

GROCHAL Beata - 121 głosy
WIELGUS-MŁYNARSKA Elżbieta - 209 głosów

Okręg 9
- sołectwo Łyczanka

PIETRZYK Anna - 138 głosów
ROZWADOWSKI Józef - 176 głosów

Okręg 10
- Czechówka ulice: Akacjowa, Jordana, Kolonia, Łąkowa, Prosta, Spacerowa, Spokojna, Szkolna (wszystkie numery od 1 do 84), Wielicka, Wspólna, Zarusinki

GĄDEK Monika - 92 głosy
NOWORYTA Halina - 198 głosów

Okręg 11
- Czechówka ulice: Dobczycka, Kamieniec, Krótka, Słoneczna, Szkolna (wszystkie numery począwszy od nr 85)

GUBAŁA Małgorzata - 43 głosy
STAGRACZYŃSKI Marek - 166 głosów

Okręg 12
- Zakliczyn ulice: Bieżanów, Jordana, ks. W. Brandysiewicza (numery nieparzyste spośród 1-13 oraz numery parzyste spośród 2-24), Nad Zalewem, Starowiejska, Stroma (wszystkie numery nieparzyste począwszy od nr 7 oraz numery parzyste począwszy od nr 12), W. Iwaszkiewicza (wszystkie numery nieparzyste począwszy od nr 87 oraz numery parzyste począwszy od nr 98), Zadziele

URBANIK Konrad - 169 głosów
NOWAK Paweł - 86 głosów

Okręg 13
- Zakliczyn ulice: Cichy Kącik, Kamionka (numery nieparzyste spośród nr 1-37 oraz numery parzyste spośród nr 2-20), Kasztanowa (numery nieparzyste spośród nr 1-27 oraz numery parzyste spośród nr 2-20), Myślenicka, Św. Floriana, W. Iwaszkiewicza (numery nieparzyste spośród nr 1-85 oraz numery parzyste spośród nr 2-96), Wspólna, Zarusinki

ŚLUSARCZYK Paweł - 84 głosy
LEJDA Janina - 132 głosy

Okręg 14
- Zakliczyn ulice: Jodłowa, Kamionka (numery nieparzyste począwszy od nr 155 oraz numery parzyste począwszy od nr 236), Kasztanowa (numery nieparzyste począwszy od nr 29 oraz numery parzyste począwszy od nr 22), Kościelna, ks. W. Brandysiewicza (numery nieparzyste począwszy od nr 15 oraz numery parzyste począwszy od nr 26), Pakuz, Podgórska (numery nieparzyste począwszy od nr 55 oraz numery parzyste począwszy od nr 46), Podlesie, Stroma (numery nieparzyste spośród nr 1 - 5 oraz numery parzyste spośród nr 2-10), Zagrody

MITAN Marian - 102 głosy
KISZKA Kazimierz - 101 głosów

Okręg 15
- Zakliczyn ulice: Czarny Las, Czerwona Góra, Kamionka (numery nieparzyste spośród nr 39-153 oraz numery parzyste spośród nr 22-234), Podgórska (numery nieparzyste spośród nr 1 - 53 oraz numery parzyste spośród nr 2-44), Widokowa

PIOTROWICZ Zofia - 94 głosy
WIERZBA Leszek - 131 głosów