Stok narciarski gotowy na zimowe szaleństwo

Miasto 23 stycznia 2018 Wydanie 3/2018
Stok narciarski gotowy na zimowe szaleństwo

Zimowe warunki w końcu nastały w Myślenicach, a mroźne noce pozwoliły naśnieżyć stok narciarski na tyle, aby otworzyć sezon zimowy na Górze Chełm

- W ramach oferty zimowego kompleksu na Zarabiu zapraszamy zarówno na stok narciarski jak i lodowisko. Mamy dwie trasy narciarskie, z których jedna posiada homologację FIS i została już uruchomiona. Stok jest oświetlony, stopniowo naśnieżany i codziennie ratrakowany. Dla narciarzy oraz łyżwiarzy uruchomiliśmy ponadto bezpłatny skibus, który w weekendy podwozi chętnych z terenu miasta na nasze obiekty - mówi Maciej Opiela z Sport Arena Myślenice.

Poszusować w Myślenicach można od 9:00 do 21:30 w tygodniu oraz od 8:00 w weekendy. W tych samych godzinach funkcjonuje karczma przy górnej stacji oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

- Nasz ośrodek, dzięki różnorodnym atrakcjom gwarantuje aktywne spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Dzięki bliskiej lokalizacji jesteśmy idealną bazą wypadową dla mieszkańców Krakowa i okolic. Na miejscu można wypożyczyć sprzęt narciarski, czy skorzystać z usług szkółki dla małych narciarzy – dodaje pracownik stacji narciarskiej w Myślenicach.

Zarówno na lodowisku jak i stacji narciarskiej na Zarabiu wprowadzono ulgowe bilety dla uczniów i studentów, a nowością są bilety rodzinne. Szczegółowy cennik oraz obraz z kamer na żywo można znaleźć na stronie internetowej www.sportarenamyslenice.pl