Świąteczne czyli show

Świąteczne czyli show

Jak pożyczać pieniądze żeby wzbudzać zaufanie? Jak wygląda dawanie prezentów we Francji? Jak odmówić żonie wyjazdu do Zakopanego i się nie zdenerwować? Jak nie ukatrupić ryby na wigilię i dobrze na tym wyjść? - pytał kabaret w swojej świątecznej odsłonie

Na te i szereg innych fundamentalnych pytań otrzymaliśmy odpowiedź na zimowo- świątecznej odsłonie Kabaretu Czyli Show, jaka miała miejsce w ubiegły piątek w Il Camino. Ponieważ kabaret ma coraz częściej formę interaktywną i wychodzi do publiczności i tym razem nie zabrakło konkursu dla pań, spontanicznie wybranych przez świętego Mikołaja. Lepienie uszek do barszczu nie było proste, bo uszka miały być wzorowane na uchu Michała Kraskowskiego, ale i tak wybranki Mikołaja perfekcyjnie z zadania się wywiązały.

Wielkie słowa uznania należą się również debiutującej w Czyli Show Bernadettcie Płachta- Costa, która pokazała nie lada talent komediowy w skeczu francuskim jako Izabell. Wojtek Żadło jako Mikołaj i Lucjan Szołajski, Janusz Mikołajczyk jako Jacques, Ula Szpakiewicz jako rybka i zimowa wdówka, Michał Kraskowski w roli wyjątkowo opanowanego męża i dziewczyna o magicznym głosie - Katarzyna Kubiczek - to ledwie część atrakcji tego kabaretowego wieczoru, który spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności.

Tych którzy się nie załapali na zimowe Czyli Show a chcą zobaczyć w jakiej formie jest myślenicka grupa informujemy, że będzie ku temu okazja 29 grudnia w MOKIS-ie.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).