Taniec zawładnął Zarabiem

Taniec zawładnął Zarabiem
Taniec zawładnął Zarabiem

 

Sukces artystyczny i frekwencyjny, to dwa elementy które stały się już pewnikami dorocznej imprezy tanecznej organizowanej przez JDC Dance Studio Andrzeja Starowicza. Festiwal od tego roku zyskał nazwę Małopolski Festiwal Tańca

To była już IX edycja kapitalnej zabawy dla młodych ludzi tańczących na parkiecie hali widowiskowej na Zarabiu i nie mniejszej dla rodziców oglądających swoje pociechy. Blisko 600 uczestników zobaczyliśmy w tanecznych pląsach, a byli wśród nich laureaci „You Can Dance”, „Got to Dance” czy „Mam talent”. Były również „Atomówki”, które niedawno zostały uhonorowane tytułem „Talentu Małopolski 2017” oraz profesjonalna grupa „TaneczneShow.pl”.

 

A przecież to tylko wierzchołek góry lodowej, bo cała ponad trzygodzinna impreza była pokazem talentów które rozbłysną zapewne w niedalekiej przyszłości. Nie tylko jednak najmłodsi mieli okazję zaprezentować swoje taneczne uzdolnienia, bo jednym z głównych punktów programu był zaimprowizowany występ tatusiów występujących dzieci, których losowo na tę okazję wybrał z widowni Andrzej Starowicz. I tym razem oko go nie zawiodło, bo każdy z wybranych panów okazał się być prawdziwą indywidualnością i każdy z nich zebrał niesamowity aplauz.

Wśród młodych tancerzy na szczególne wyróżnienie zasłużyła natomiast Wiktoria Nostkiewicz, która wystąpiła z solowym mini-programem. Ale jako się rzekło utalentowanych młodych ludzi było na tej imprezie tak wielu, że ich nazwiska trudno byłoby pomieścić w jednym artykule.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).