KWW Jarosława Szlachetki

Trzy punkty na start

Sport 22 sierpnia 2017 Wydanie 29/2017

W pierwszym meczu ligowym tego sezonu piłkarze Orła Myślenice wywalczyli trzy punkty w ciężkim meczu z ambitnie grającym beniaminkiem Radziszowianką Radziszów

Radziszowianka Radziszów – Orzeł Myślenice 0:2 (0:0) Gawlik 55', M.Górka 82'

Beniaminek postawił Orłowcom trudne warunki, ale dojrzała postawa myśleniczan zapewniła wygraną 2:0 (0:0) po bramkach Kamila Gawlika i Michała Górki. Orłowcy atakowali od pierwszych minut nie zostawiając debiutującej w rozgrywkach Radziszowiance złudzeń na łatwe punkty.

Na pierwszą bramkę dla Orła kibice czekali do 55 minuty, kiedy to skrzydłowy Kamil Gawlik oddał strzał z pola karnego, a piłka po rykoszecie zmyliła bramkarza i wpadła do bramki. W 82. minucie po długim zagraniu Marka Pajki z piłką minął się obrońca rywali, dzięki czemu sam na sam z bramkarzem został Michał Górka, który ustalił wynik zawodów na 2:0.