W urzędzie tylko najpilniejsze sprawy.

W urzędzie tylko najpilniejsze sprawy.

WHO pierwszy raz od 11 lat ogłosiło stan pandemii. Pokazuje to, jak groźna jest sytuacja. Nie możemy dopuścić do takiego tempa przyrostu zachorowań, jak u naszych sąsiadów. Dlatego w związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin od piątku 13 marca 2020 r. do odwołania w znaczny sposób ograniczyliśmy bezpośrednią obsługę klientów w UMiG Myślenice. Do urzędu przychodźmy tylko w celu załatwienia najpilniejszych spraw po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub elektronicznym z merytorycznym pracownikiem.

Tylko na stronie www.gov.pl/koronawirus znajdziecie Państwo oficjalne i wiarygodne informacje na temat koronawirusa SARS-Cov-2 wywołującego chorobę COVID-19 oraz informacje jak zachować środki ostrożności i jak postępować w przypadku podejrzenia zakażenia u siebie lub swoich bliskich.

W tym czasie pomyślmy przede wszystkim o sąsiadach, osobach starszych, aby nie musiały wychodzić z domu, zróbmy im zakupy, pomóżmy w codziennym życiu.

Pamiętajmy, że mycie rąk jest jednym z najskuteczniejszych sposobów na zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusów, w tym koronawirusa COVID-19. Jeśli nie musimy, proszę abyśmy nie opuszczali swoich domów.

Pierwsze dni zagrożenia epidemicznego w Polsce pokazują już, że wprowadzone ograniczenia przez władze rządowe przynoszą efekty. Podporządkujmy się bezwzględnie zaleceniom służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo. Wierzę, że jako społeczeństwo wyjdziemy z tej próby zdecydowanie wzmocnieni. Liczę bardzo na Wasze odpowiedzialne zachowania.