Wakacje z Czyli show

Wakacje z Czyli show
Wakacje z Czyli show

Show niby wakacyjne, ale forma kabareciarzy jak najbardziej olimpijska. Plakat reklamujący ich czerwcowy występ zdecydowanie nie był na wyrost

Stanęli na wysokości zadania tak jak to mieli w zwyczaju robić bohaterowie Słonecznego Patrolu. Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy, że program tej odsłony Czyli Show dopinany był niemal do ostatniej chwili, ale myślenicki kabaret składa się z tak kreatywnych osobowości że zupełnie nie było tego widać.

Występ oparty w znacznej mierze o teksty własne kabaretu był krótkim przekrojowym opisem wszystkiego tego, co może nas spotkać w trakcie letniej kanikuły - czyli problemów paszportowych, sercowych rozterek czy też rozczarowań związanych z ofertami biur turystycznych.
Nie zabrakło hitów które z latem kojarzą się każdemu („Chałupy Welcome to”) i takich, które już trochę zapomnieliśmy („Saturator” Wałów Jagiellońskich), a czylishowowcy nie omieszkali również uczcić pamięć Zbyszka Wodeckiego wykonując jego pierwszy przebój „Znajdziesz mnie znowu”.

Na koniec zaś nie mogło zabraknąć czegoś co z latem i plażą kojarzy się dosyć jednoznacznie, czyli z wyborami miss mokrego podkoszulka. Były to jednakowoż wybory dosyć nietypowe bo… nie, tego nie możemy zdradzić, bo Wojtek Żądło, Kaśka Kubiczek, Michał Kraskowski, Ula Szpakiewicz i Janusz Mikołajczyk w Il camino wystąpi z tym programem ponownie 9 lipca.

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).