Wakacyjne zajęcia w sierpniu w MOKiS

Wakacyjne zajęcia w sierpniu w MOKiS

Pierwszy miesiąc wakacyjnych zajęć w MOKiS skończył się rekordową frekwencją. Sierpień obfitował będzie w zajęcia ceramiczne, ale nie zabraknie również cieszących się ogromnym zainteresowaniem zajęć dla najmłodszych. Już od 1 sierpnia ruszają zajęcia animacji poklatkowej

Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się przede wszystkim zajęcia towarzyszące Międzynarodowym Warsztatom Artystycznym - XVIII Europejskie Warsztaty Plastyczne i odbywające się podczas Międzynarodowych Małopolskich Spotkań z Folklorem warsztaty Etno KIDS i Etno Warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Obie te inicjatywy prowadzone były w partnerstwie z naszą instytucją.

Sierpień obfitował będzie w zajęcia ceramiczne, za sprawą zbliżającego się II Myślenickiego Festiwalu Ceramiki, ale nie zabraknie również cieszących się ogromnym zainteresowaniem nowych zajęć dla najmłodszych. W ramach wydarzenia m.in.: warsztaty ceramiki dla dzieci, młodzieży i dorosłych, tworzenia naczyń na kole garncarskim, nocne warsztaty ceramiki, wernisaż wystawy Ewy Wróbel, ceramiczne niespodzianki.

Już od 1 sierpnia ruszają zajęcia animacji poklatkowej dla dzieci, podczas których, jak w roku ubiegłym powstanie film. A już w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 12.00 będzie można go obejrzeć w myślenickim Kinie Muza.

Zapraszamy do zapisów telefonicznych - 12 272 15 11. Liczba miejsc ograniczona.