13 lutego: Walentynki w MOKiS

Walentynki w MOKiS

W tym roku Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu przygotował ofertę nie tylko dla zakochanych na cały walentynkowy weekend.

13 lutego (czwartek) godz. 18

Rozpoczynamy już w czwartek 13 lutego, pierwszym z cyklu spotkań, które poprowadzi Adrian Burtan „Za burtą pytań”. Jego gościem będzie prof. UJ dr hab. Magdalena Szpunar, profesor nadzwyczajny, doktor habilitowany nauk społecznych w zakresie socjologii, specjalizacja: nauki o mediach, medioznawstwo, socjologia internetu, nowe media. Pracuje w Instytucie Dziennikarstwa, Mediów i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kierownik Zakładu Nowych Mediów IDMiKS UJ. Autorka ponad 140 publikacji z zakresu socjologii internetu i nowych mediów. Temat panelu „Miłość w dobie Tindera – zakocham się w sieci?” odkryje przed nami tajniki internetowych relacji, flirtów i szybkich randek oraz pozwoli głębiej podyskutować o współczesnej miłości w kontekście portali randkowych i świata online. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, czy w XXI wieku warto szukać miłości w sieci – a jeśli tak, to gdzie?

Kino MUZA zaproponowało nie tylko miłosne, ale i muzyczne hity.

Od piątku, premierowo – ZENEK.

Historia Zenka Martyniuka, chłopaka z podlaskiej wsi, który realizuje swoje wielkie marzenie, by śpiewać i bawić tłumy. Dzięki uporowi, ciężkiej pracy i wielu wyrzeczeniom osiągnął niebywały sukces.

I drugi kinowy hit: 365 dni.

Laura, aby ratować rozpadający się związek, wyjeżdża na Sycylię, gdzie poznaje Massimo. Niebezpieczny mężczyzna, szef rodziny mafijnej porywa ją i daje 365 dni na pokochanie go.

Pory seansów i informacja o cenniku dostępne są na stronie www.mokis.myslenice.pl.