Wyda debiutancką powieść

Wyda debiutancką powieść

Dzięki waszej hojności, wystarczyło 6 dni, żeby pomóc w realizacji marzenia Kingi Baran, mieszkanki Sułkowic, która zbierała fundusze na wydanie swojej debiutanckiej powieści pt. „Nie obrażaj się na Boga”

- Jestem mieszkanką Sułkowic. Projekt crowdfundingowy ma na celu wydanie mojej debiutanckiej książki, która jest efektem mojej pasji do pisania, która daje mi wolność i możliwość ofiarowania czegoś z siebie. Pozwala mi się wyrażać i rozwijać. Po odnalezieniu wydawnictwa

WasPos, które wyda moją książkę, przeszłam do kolejnego etapu, szukania funduszy czego konsekwencją jest akcja, która ma celu zebranie pieniędzy na wydanie mojej książki - napisała do nas w mailu.

Zanim jednak artykuł doczekał się druku, okazało się, że projekt crowdfundingowy na portali polakpotrafi.pl spodobał się już blisko 40 osobom, dzięki którym Kinga zdołała już zebrać potrzebne środki na wydrukowanie książki. Zajęło jej to zaledwie sześć dni, a kwota ta wyniosła prawie 2700 zł.

- Jesteście wielcy, wspaniali i niezastąpieni! To Wasze, ze mną, ZWYCIĘSTWO! Projekt wciąż trwa, a każda dodatkowa złotówka, pomoże w promocji i dodruku egzemplarzy - napisała na swoim profilu facebookowym uszczęśliwiona Kinga.

„Nie obrażaj się na Boga” to, adresowana do ludzi w każdym wieku, zmagających się z problemami codzienności. Do tych, którzy skupiają się usilnie na jednym punkcie rzeczywistości, nie widząc całego spectrum otrzymywanych darów. Do ludzi, którzy myślą, że rzeczywistość spada im na głowę, a zapomnieli o nieustannie wyciągniętej ręce gotowej pomóc. Jej fabułą jest życiorys trzech sióstr w różnym wieku. Zamysłem autorki nie jest jednak tylko opowiedzenie historii każdej z nich. Bohaterki opowieści i ich uczucia oraz sytuacje życiowe, w których się znajdują są tylko filarem i podstawą. Na nim opierają się gałęzie jakimi są refleksje na temat Boga i Jego uczestnictwa w życiu ludzi. Życie bohaterek przeplata się z rozmyślaniami o życiu, miłości i Bogu.

Piotr Ślusarczyk Piotr Ślusarczyk Autor artykułu

Z gazetą związany w latach 1999-2018. Przez ostatnie 15 lat pełnił funkcję sekretarza redakcji, dbając o sprawne funkcjonowanie tygodnika. Zawsze związany z tytułem równie mocno jak z samymi Myślenicami. Swoją przygodę z pisaniem rozpoczynał jako licealista od redagowania „Odkroju” - dodatku do Gazety Myślenickiej poruszającego problematykę dotyczącą młodzieży oraz od poezji, publikując w ramach Myślenickiej Grupy Poetyckiej „Tilia”. (HISTORIA, KULTURA, SPORT, SAMORZĄD)