Wyniki wyborów do Rady powiatu

30 listopada 2010 Wydanie 46/2010

Lista nr 2

KW Polskie Stronnictwo Ludowe

 

[Okręg nr 1]

1. Moryc Kazimierz, Zasań – 315 (1.85%), 2. Tylek Józef, Głogoczów - 276 (1.62%), 3. Rosa Wiesław, Myślenice - 69 (0.40%), 4. Piwowarczyk Franciszek, Myślenice - 71 (0.42%), 5. Boryczko Krzysztof Tadeusz, Myślenice - 84 (0.49%), 6. Papiernik Joanna, Krzyszkowice - 28 (0.16%), 7. Dyląg Małgorzata, Myślenice - 64 (0.38%), 8. Kazanecka Joanna, Myślenice - 74 (0.43%), 9. Strzałka Kazimierz Edward, Borzęta - 34 (0.20%), 10. Starzec Mieczysław, Myślenice - 30 (0.18%), 11. Kasprzycki Antoni Piotr, Poręba - 153 (0.90%), 12. Banowski Marian, Myślenice - 19 (0.11%), 13. Szczepaniak Jan Józef, Jasienica - 123 (0.72%), podsumowanie – 1340 (7.85%)

[Okręg nr 2]

1. Budzoń Piotr Wojciech, Harbutowice - 146 (2.99%), 2. Piwowarski Andrzej, Sułkowice - 106 (2.17%), 3. Rozum Maria Kazimiera, Sułkowice - 45 ( 0.92%), 4. Skrzypek Krzysztof Ryszard, Sułkowice – 38 (0.78%), 5. Sułek Halina, Biertowice - 106 (2.17%), 6. Leniartek Józef, Krzywaczka – 91 (1.86%), podsumowanie - 532 (10.90%)

[Okręg nr 3]

1. Urbański Marek Florian, Dobczyce - 502 (6.77%), 2. Matys Andrzej, Łyczanka – 301 (4.06%), 3. Woźniak Aleksander Jan, Rudnik - 72 ( 0.97%), 4. Dymek Aleksandra, Kędzierzynka - 25 (0.34%), 5. Polewka Marzena Barbara, Siepraw - 45 (0.61%), 6. Kordula Zbigniew, Brzączowice - 122 (1.65%), 7. Leśniak Kazimierz, Skrzynka - 85 (1.15%), 8. Baran Julian, Zakliczyn - 28 (0.38%), podsumowanie – 1180 (15.91%)

[Okręg nr 4]

1. Ostafin Genowefa, Trzebunia - 479 (6.11%), 2. Zając Marian, Tokarnia - 55 (0.70%), 3. Róg Mariusz, Tokarnia - 32 ( 0.41%), 4. Jantas Jan Gustaw, Pcim - 26 (0.33%), 5. Proszek Stanisław, Stróża - 71 (0.91%), 6. Czech Tadeusz Henryk, Tokarnia - 20 (0.26%), 7. Róg Ludwik, Pcim - 27 (0.34%), 8. Żaba Joanna Agnieszka, Stróża - 141 (1.80%), podsumowanie - 851 (10.86%)

[Okręg nr 5]

1. Dudzik Józef, Lipnik - 980 (11.08%), 2. Pasiowiec Jacek Andrzej, Lubień - 535 (6.05%), 3. Grabacki Kazimierz Stanisław, Poznachowice Dolne - 87 (0.98%), 4. Sutor Grażyna, Skomielna Biała - 109 (1.23%), 5. Rychlicki Marcin Adam, Myślenice - 83 (0.94%), 6. Piech Józef Maciej, Sawa - 124 (1.40%), 7. Percik Mirosław, Wiśniowa - 29 (0.33%), podsumowanie - 1947 (22.02%)

 

Lista nr 4

KW Platforma Obywatelska RP

[Okręg nr 1]

1. Heród Krzysztof Andrzej, Myślenice - 679 (3.98%), 2. Murzyn Robert Mirosław, Głogoczów - 461 (2.70%), 3. Kusiak Adam, Myślenice - 365 (2.14%), 4. Święch Elżbieta Barbara, Myślenice - 188 (1.10%), 5. Rokosz-Kowalska Izabela, Wiśniowa - 184 (1.08%), 6. Szewczyk Piotr Paweł, Myślenice - 277 (1.62%), 7. Widomska Monika Teresa, Myślenice - 84 (0.49%), 8. Jasek Andrzej, Myślenice - 169 (0.99%), 9. Śliwa Natalia Stanisława, Myślenice - 46 (0.27%), 10. Tula Artur Bartosz, Myślenice - 75 (0.44%), 11. Bałucki Wiesław Wojciech, Bysina - 124 (0.73%), 12. Szczęsna Czesława, Myślenice - 84 (0.49%), 13. Żarski Łukasz Maciej, Myślenice - 52 (0.30%), 14. Chlebda Karina Janina, Myślenice – 39 (0.23%), 15. Tabaszewski Łukasz Maciej, Myślenice - 51 (0.30%), podsumowanie - 2878 (16.87%)

[Okręg nr 2]

1. Trojan Krzysztof, Sułkowice - 911 (18.66%), 2. Biernat Stanisław, Sułkowice - 87 (1.78%), 3. Góralik Marek Mirosław, Rudnik - 71 (1.45%), 4.Kania Maria Małgorzata, Harbutowice - 41 (0.84%), 5. Moskal Łukasz Sławomir, Sułkowice - 103 (2.11%), 6. Ciaputa Stanisław, Krzywaczka - 37 (0.76%), podsumowanie - 1250 (25.61%)

[Okręg nr 3]

1. Suś Tomasz Paweł, Dobczyce - 1525 (20.56%), 2. Kęsek Marcin Dawid, Brzączowice - 275 (3.71%), 3. Topa Paweł, Dobczyce - 89 (1.20%), 4. Żuławiński Stanisław, Dobczyce - 88 (1.19%), 5. Czerwień Mateusz Michał, Siepraw - 84 (1.13%), 6. Piłat Agnieszka Joanna, Skrzynka - 74 (1.00%), 7. Antusiak Marek, Bieńkowice - 85 (1.15%), 8. Płachta Piotr, Siepraw - 33 (0.44%), podsumowanie - 2253 (30.38%)

[Okręg nr 4]

1. Wróbel Leszek, Skomielna Czarna - 339 (4.33%), 2. Róg Ryszard Jacek, Pcim - 148 (1.89%), 3. Winter Stanisław Antoni, Tokarnia - 85 (1.08%), 4. Janicka Zofia, Tokarnia - 133 (1.70%), podsumowanie - 705 (8.99%)

[Okręg nr 5]

1. Łoziński Wacław Ireneusz, Gruszów - 256 (2.90%), 2. Druzgała Magdalena Barbara, Tenczyn - 131 (1.48%), 3. Skiba Arkadiusz Wacław, Glichów - 180 (2.04%), 4. Maj Michał Kamil, Raciechowice - 145 (1.64%), podsumowanie - 712 (8.05%)

 

Lista nr 5

KW Prawo i Sprawiedliwość

[Okręg nr 1]

1. Halek Krzysztof, Myślenice - 1197 (7.02%), 2. Panuś Kazimierz, Myślenice - 942 (5.52%), 3. Mikoś Marek Józef, Myślenice - 434 (2.54%), 4. Kruzel Małgorzata, Myślenice - 303 (1.78%), 5. Szatan Maciej Sebastian, Bysina - 320 (1.88%), 6. Sroka Józef Marek, Głogoczów - 178 (1.04%), 7. Tajs Maciej (skreślony po wydruku kart), 8. Sukta Antoni, Poręba - 384 (2.25%), 9. Szyszko Janusz Andrzej, Myślenice - 87 (0.51%), 10. Bylica Robert Stanisław, Jasienica - 373 (2.19%), 11. Ćwierz Wojciech Marian, Polanka - 67 (0.39%), 12. Leśniak Piotr Jerzy, Myślenice - 71 (0.42%), 13. Kurowski Władysław, Myślenice - 243 (1.42%), 14. Wylegała Stanisław, Trzemeśnia - 258 (1.51%), podsumowanie - 4857 (28.47%)

[Okręg nr 2]

1. Frosztęga Zofia, Sułkowice - 542 (11.10%), 2. Pułka Andrzej, Sułkowice - 587 (12.03%), 3. Brożyna Zofia, Krzywaczka - 153 (3.13%), 4. Płoszczyca Jan, Myślenice - 28 (0.57%), 5. Judasz Marian, Rudnik - 80 (1.64%), podsumowanie - 1390 (28.48%)

[Okręg nr 3]

1. Bryk Mirosław, Dobczyce - 346 (4.67%), 2. Gajek Marta, Stojowice - 711 (9.59%), 3. Durlatka Marek, Siepraw - 241 (3.25%), 4. Soboń Leszek Jerzy, Dobczyce - 223 (3.01%), 5. Jasek Marian Włodzimierz, Kornatka - 415 (5.60%), 6. Długopolski Marcin, Dobczyce - 36 (0.49%), 7. Turcza Paweł Antoni, Siepraw - 114 (1.54%), podsumowanie - 2086 (28.13%)

[Okręg nr 4]

1. Pajka Bolesław, Pcim - 1118 (14.26%), 2. Dziadkowiec Piotr Stanisław, Stróża – 654 (8.34%), 3. Hobot Tadeusz, Tokarnia - 520 (6.63%), 4. Zielińska Urszula Barbara, Tokarnia - 268 (3.42%), 5. Kudłacz Elżbieta Aniela, Krzczonów - 395 (5.04%), 6. Mrozicki Marian, Pcim - 426 (5.44%), 7. Rozum Agata Maria, Trzebunia - 176 (2.25%), 8. Hodurek Michał, Stróża - 277 (3.53%), podsumowanie - 3834 (48.92%)

[Okręg nr 5]

1. Majka Jolanta Maria, Zegartowice - 437 (4.94%), 2. Rapacz Anna Emilia, Lubień - 596 (6.74%), 3. Kus Władysława, Wiśniowa - 239 (2.70%), 4. Surówka Bolesław, Skomielna Biała - 437 (4.94%), 5. Dybeł Krzysztof Stanisław, Wiśniowa - 435 (4.92%), 6. Długopolska Zofia, Raciechowice - 455 (5.15%), podsumowanie - 2599 (29.40%)

 

Lista nr 15

KWW Praworządność i Praca

[Okręg nr 1]

1. Papierz Zbigniew Emil, Myślenice - 191 (1.12%), 2. Sikora Piotr, Zawada - 566 (3.32%), 3. Sawicki Tadeusz, Kornatka - 434 (2.54%), 4. Bała-Janas Monika Maria, Myślenice - 58 (0.34%), 5. Sebesta Antonina, Myślenice - 93 (0.55%), 6. Pietrzak Paweł Piotr, Myślenice - 40 (0.23%), 7. Hajdas Józef, Myślenice - 51 (0.30%), 8. Pieterwas Dariusz Igor, Osieczany - 17 (0.10%), 9. Ambroży Artur, Myślenice - 34 (0.20%), 10. Brzyski Robert Stanisław, Myślenice - 27 (0.16%), 11. Gniadek Tomasz Jerzy, Myślenice - 37 (0.22%), 12. Cygan Wojciech Grzegorz, Jawornik - 66 (0.39%), podsumowanie - 1614 (9.46%)

[Okręg nr 2]

1. Łaski Edward, Sułkowice - 110 (2.25%), 2. Garbień Krystyna Stanisława, Sułkowice - 18 (0.37%), 3. Tyrawa Leszek Stanisław, Sułkowice - 79 (1.62%), 4. Dzieża Katarzyna, Krzywaczka - 7 (0.14%), 5. Burkat Jacek Marek, Sułkowice - 13 (0.27%), podsumowanie - 227 (4.65%)

[Okręg nr 3]

1. Wróblewski Stanisław Czesław, Zawada - 96 (1.29%), 2. Madej Jolanta Agata, Borzęta - 9 (0.12%), 3. Rykała Wojciech Grzegorz, Myślenice - 6 (0.08%), podsumowanie - 111 (1.50%)

[Okręg nr 4]

1. Schumacher Leszek Julian, Zawadka - 84 (1.07%), 2. Kotoniak Paweł, Skomielna Czarna - 126 (1.61%), 3. Kamiński Jan Józef, Tokarnia - 26 (0.33%), podsumowanie - 236 (3.01%)

[Okręg nr 5]

1. Dybeł Antoni, Glichów - 196 (2.22%), 2. Pałka Tadeusz, Lipnik - 214 (2.42%), 3. Magdziarz Marian Bogusław, Żerosławice - 17 (0.19%), 4. Janus Renata Bernadetta, Gruszów - 16 (0.18%), 5. Konieczny Michał Andrzej, Poznachowice Górne - 43 (0.49%), 6. Irzyk Iwona Jolanta, Lipnik - 406 (4.59%), podsumowanie - 892 (10.09%)

 

Lista nr 16

KWW Forum Ziemi Myślenickiej

[Okręg nr 1]

1. Tomal Józef Wojciech, Myślenice - 1009 (5.91%), 2. Cichoń Stanisław Piotr, Myślenice - 767 (4.50%), 3. Pachoń Waldemar Adam, Bysina - 101 (0.59%), 4. Kobiałka Bożena Ewa, Myślenice - 133 (0.78%), 5. Motyka Bronisław, Myślenice - 424 (2.48%), 6. Gatlik Maria, Jasienica - 62 (0.36%), 7. Gubała Stanisław Marcin, Osieczany - 211 (1.24%), 8. Sala Janina Barbara, Krzyszkowice - 189 (1.11%), 9. Lemaniak Paweł Tadeusz, Myślenice - 148 (0.87%), 10. Jaśkowiec Małgorzata Maria, Zasań - 159 (0.93%), 11. Ceranowicz Piotr , Myślenice - 379 (2.22%), 12. Batko Jan, Polanka - 109 (0.64%), 13. Jakuta-Ćwierz Małgorzata Anna, Zawada - 43 (0.25%), 14. Suder Marcin Maciej, Myślenice - 141 (0.83%), 15. Łapa Marcin Łukasz, Borzęta - 153 (0.90%), podsumowanie - 4028 (23.61%)

[Okręg nr 2]

1. Góralik Zofia Józefa, Rudnik - 507 (10.39%), 2. Biernat Marta Anna, Sułkowice - 149 (3.05%), 3. Latoń Jan, Sułkowice - 74 (1.52%), 4. Burda Grzegorz Józef, Krzywaczka - 103 (2.11%), 5. Mól Jadwiga Agnieszka, Biertowice - 22 (0.45%), 6. Miziura Jolanta Lucyna, Sułkowice - 23 (0.47%), podsumowanie - 878 (17.99%)

[Okręg nr 3]

1. Lenczowski Jan Marek, Siepraw - 613 (8.27%), 2. Dudek Zygmunt, Dobczyce - 44 (0.59%), 3. Maniecka Maria Stanisława, Brzączowice - 76 (1.02%), 4. Panek Marian, Czechówka - 130 (1.75%), 5. Mitan Marian, Zakliczyn - 122 (1.65%), 6. Kania Jerzy Ludwik, Bieńkowice - 28 (0.38%), 7. Pająk Maria, Kędzierzynka - 70 (0.94%), 8. Kupczyńska Dorota Barbara, Dobczyce - 13 (0.18%), podsumowanie - 1096 (14.78%)

[Okręg nr 4]

1. Kawończyk Ewa, Tokarnia - 569 (7.26%), 2. Hajdas Wojciech Janusz, Pcim - 75 (0.96%), 3. Hobot Edward Krzczonów - 275 (3.51%), 4. Hajdas Bartłomiej, Stróża - 67 (0.85%), 5. Bocheński Krzysztof Jacek, Skomielna Czarna - 44 (0.56%), 6. Sraga Tadeusz Jan, Pcim - 115 (1.47%), 7. Trojan Dariusz Józef, Pcim - 79 (1.01%), 8. Twaróg Teofil Jan, Stróża - 29 (0.37%), podsumowanie - 1253 (15.99%)

[Okręg nr 5]

1. Migacz Henryk Władysław, Lubień - 647 (7.32%), 2. Kowal Danuta, Wiśniowa - 258 (2.92%), 3. Mistarz Jolanta Elżbieta, Raciechowice - 51 (0.58%), 4. Macioł Halina, Skomielna Biała - 172 (1.95%), 5. Paszcz Janusz, Węglówka - 169 (1.91%), 6. Stojewski Andrzej, Tenczyn - 323 (3.65%), 7. Hojoł Janina Maria, Czasław - 45 (0.51%), 8. Kalemba Marek Artur, Czasław - 66 (0.75%), podsumowanie - 1731 (19.58%)

Lista nr 17

KWW Partnerstwo w Samorządzie

[Okręg nr 1]

1. Urbański Andrzej, Myślenice - 336 (1.97%), 2. Żyła Bogusław Edward, Osieczany - 229 (1.34%), 3. Krygier Jerzy Kazimierz, Myślenice - 100 (0.59%), 4. Leśniak Ewa Maria, Polanka - 165 (0.97%), 5. Szczotkowski Dariusz, Myślenice - 108 (0.63%), 6. Gajowski Stanisław, Droginia - 303 (1.78%), 7. Górka Józef, Trzemeśnia - 137 (0.80%), 8. Kruk Halina Zofia, Krzyszkowice - 283 (1.66%), 9. Qashou Bilal Abdel-Rahman, Myślenice - 172 (1.01%), 10. Fornalik Edward Marek, Zawada - 60 (0.35%), 11. Wierzba Antoni Włodzimierz, Głogoczów - 65 (0.38%), 12. Depta Irena, Myślenice - 41 (0.24%), 13. Ryś Bronisław, Jasienica - 52 (0.30%),  14. Górka Antoni, Zasań - 133 (0.78%), 15. Stanek Wacław, Chełm - 13 (0.08%), 16. Sosin Jakub, Myślenice - 149 (0.87%), podsumowanie - 2346 (13.75%)

[Okręg nr 2]

1. Mardaus Józef, Biertowice - 266 (5.45%), 2. Stopa Stanisław Wincenty, Biertowice - 37 (0.76%), 3. Latoń Władysława, Rudnik - 88 (1.80%), 4. Kuźniar Adam Józef, Sułkowice - 53 (1.09%), 5. Kania Maria, Harbutowice - 22 (0.45%), 6. Oliwa Roman, Krzywaczka - 38 (0.78%), podsumowanie - 504 (10.33%)

[Okręg nr 3]

1. Żuławiński Włodzimierz Ludwik, Dobczyce - 186 (2.51%), 2. Masełko Marian, Dobczyce - 173 (2.33%), 3. Zaręba Zbigniew, Dobczyce - 23 (0.31%), 4. Rodak Jadwiga Barbara, Łyczanka - 40 (0.54%), 5. Poznański Józef, Czechówka - 22 (0.30%), 6. Skuza Grzegorz, Dobczyce - 69 (0.93%), 7. Gniadek Paweł Tomasz, Dobczyce - 62 (0.84%), 8. Wyroba Wioletta Beata, Dobczyce - 115 (1.55%), podsumowanie - 690 (9.30%)

[Okręg nr 4]

1. Padlikowski Andrzej, Pcim - 304 (3.88%), 2. Cieślik Marian Roman, Skomielna Czarna -361 (4.61%), 3. Pietrzak Maria, Stróża - 143 (1.82%), 4. Kosiba Piotr Jerzy, Tokarnia - 115 (1.47%), 5. Bieniek Franciszek, Trzebunia - 36 (0.46%), podsumowanie - 959 (12.24%)

[Okręg nr 5]

1. Leśniak Ryszard Józef, Węglówka - 413 (4.67%), 2. Kołos Zbigniew Marceli, Tenczyn - 54 (0.61%), 3. Konieczna Elżbieta Helena, Wiśniowa - 204 (2.31%), 4. Śmigla Franciszek, Czasław - 48 (0.54%), 5. Bomba Piotr, Skomielna Biała - 54 (0.61%), 6. Topa Jan Andrzej, Glichów - 69 (0.78%), 7. Kutrzeba Bogdan Edward, Lubień - 36 (0.41%), 8. Bętkowski Tomasz, Raciechowice - 82 (0.93%), podsumowanie - 960 (10.86%)

Lista nr 18

KWW Ruch Wyborców Janusza Korwin-Mikke

[Okręg nr 2]

1. Stręk Józef Mirosław, Rudnik - 48 (0.98%), 2. Gromala Dariusz Hubert, Rudnik - 10 (0.20%), 3. Światłoń Witold, Sułkowice - 16 (0.33%), 4. Szafraniec Janusz Jacek, Krzywaczka - 26 (0.53%), podsumowanie - 100 (2.05%)