Wytwórnia Pozytywnej Energii w Głogoczowie

Wytwórnia Pozytywnej Energii w Głogoczowie
Nowe meble zakupione dzięki projektowi do pracowni Wiejskiego Domu Kultury gdzie spotkania odbywa Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa Fot. M. Jończyk

To już jest koniec, ale nie żegnamy się. Za nami cztery spotkania warsztatowe w ramach projektu „Wytwórnia Pozytywnej Energii”. Smakowaliśmy domowe wypieki, dzieliliśmy się zakwasem i zieloną energią, zrobiliśmy biżuterię i zadbaliśmy o rozwój osobisty na spotkaniu z pisarką Mirosławą Karetą.

Wnętrza pracowni na piętrze w Wiejskiego Domu Kultury przeszły metamorfozę i teraz znacznie łatwiej i przyjemniej będziemy spędzać czas na spotkaniach i warsztatach. Jest nowocześnie i przejrzyście.

Projekt został zrealizowany przez Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa w partnerstwie z WDK w Głogoczowie (filia MOKiS) oraz Biblioteką Publiczną w Głogoczowie (filia MBP), z czego zakup mebli możliwy był dzięki wsparciu finansowemu Miasta i Gminy Myślenice w ramach Inicjatywy Lokalnej 2019.

Same warsztaty natchnęły nas jednak i nie spoczniemy na laurach. Przecież jest jeszcze tyle do zrobienia! Jeszcze musimy nauczyć się robić sery zagrodowe, posmakować domowe konfitury… Ups… czy ja już zdradziłam co będziemy robić jesienią?

Do zobaczenia!

 Małgorzata Jończyk,

Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Głogoczowa