Ziemia Myślenicka – zapisy dla dorosłych

Kultura 17 września 2019 Wydanie 34/2019
Ziemia Myślenicka – zapisy dla dorosłych

Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka ogłasza zapisy do grupy wokalno-tanecznej dla kobiet i mężczyzn od 30. roku życia. Jeśli chcesz przeżyć przygodę swojego życia, poznać wspaniałą polską (i nie tylko polską) kulturę, a przede wszystkim odnaleźć i rozwijać w sobie artystyczne umiejętności zapisz się do Ziemi Myślenickiej.

- Wszystkiego Cię nauczymy! Wystarczy, że poświęcisz odrobinę czasu na pracę z nami, a już niebawem mniejsze i większe sceny w najdalszych zakątkach świata będą stać przed Tobą otworem. Grupa wokalno-taneczna, to część Zespołu Ziemia Myślenicka, która oprócz programu wokalnego ma także w swoim repertuarze ciekawe polskie tańce narodowe i regionalne. Możesz połączyć przyjemne z pożytecznym. Ruch przy okazji tańca, to świetna okazja do aktywnego trybu życia. Każdego lata Ziemia Myślenicka uczestniczy w międzynarodowych Festiwalach. Artyści odwiedzili m.in. Japonię, Chiny, Indie, Kanadę... a tego lata przez dwa tygodnie koncertowali m.in. na południu słonecznych Włoch.

Udział w zajęciach - BEZPŁATNY. Spotkania odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki od godz. 19.00 do 22.00 w budynku OSP Śródmieście w Myślenicach. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 4 października 2019 roku o godz. 19.00 w budynku OSP Śródmieście Myślenice (ul. Kościuszki 16, 32-400 Myślenice). Więcej informacji telefonicznie, pod numerem: 501 193 415.

Piotr Szewczyk