Życie jak ciekawy film

Życie jak ciekawy film
Fot. R. Podmokły

O Andrzeju Domagalskim można wiele powiedzieć, ale nie to, że jest nudziarzem. W jego życiu i karierze dziennikarskiej wydarzyło się tyle ciekawych epizodów, że w półtorej godziny tylko o części z nich zdołał opowiedzieć.

Publicysta m.in. nieodżałowanego krakowskiego „Tempa” i „Dziennika Polskiego”, współautor z Leszkiem Kwiatkowskim jedynego w swoim rodzaju dzieła „Kabaret w Polsce 1950-2000”, były szef programu krakowskiej Rotundy, poeta i kopalnia anegdot o słynnych aktorach, piosenkarzach, sportowcach i celebrytach z różnych dziedzin życia zasługujących jeszcze na to dumne określenie. Najwięcej było o Rotundzie, ale również o najnowszej książce o historii TKKF Dobczyce. Spotkanie, które odbyło się w gościnnych progach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Dobczycach, a którego bardzo sprawnym moderatorem był wiceprezes ogniska TKKF Dobczyce Krzysztof Filutowski, pokazało, że Andrzeja Domagalskiego słucha się równie dobrze jak czyta.

 

Rafał Podmokły Rafał Podmokły Autor artykułu

Dziennikarz, meloman, biblioman, kolekcjoner, chodząca encyklopedia sportu. Podobnie jak dobrą książkę lub płytę, ceni sobie interesującą rozmowę (SPORT, KULTURA, WYWIAD, LUDZIE).