Będzie autobus na Wszystkich Świętych

Będzie autobus na Wszystkich Świętych

Jak co roku w okresie świąt – Wszystkich Świętych i Dnia Zadusznego – po Myślenicach kursować będzie autobus, który dowiezie wszystkich chętnych na cmentarz na Polance. Przejazdy będą bezpłatne. Ci, którzy odwiedzają tam swoich bliskich zmarłych wiedzą jak w te dni trudno zaparkować pod cmentarzem, dlatego zalecamy autobus miejski. Nową linię świąteczną obsłużą żółte autobusy.

Autobusy firmy Małopolska PKS wrastają coraz bardziej w pejzaż naszego miasta. Najpierw zdominowały kursy na trasie Myślenice – Kraków, teraz firma rozszerza swoją ofertę. Żółty autobus linii miejskiej kursuje po Myślenicach już od miesiąca, dlatego przyszedł czas na pierwsze oceny i korekty trasy oraz rozkładów jazdy.

- Cały czas monitorujemy liczbę pasażerów, wsłuchujemy się w uwagi i pomysły mieszkańców, ta linia jest dla nich i chcemy, aby to oni ją tworzyli. Dokonamy zmian i korekty rozkła...

Artykuł dostępny tylko dla abonentów - pozostało 80%

Kup cyfrowe wydanie

Uzyskaj dostęp do wszystkich treści strony www
Pobierz całą treśc gazety w formacie PDF
Czytaj gazetę wcześniej niż w kiosku

W prenumeracie od 1,45 zł
Witold Rozwadowski Witold Rozwadowski Autor artykułu

Prezes MARG Sp. z o.o. Redaktor naczelny. Przez wiele lat pracował w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach, Wcześniej w latach 1999-2003 pełnił funkcję redaktora naczelnego Gazety Myślenickiej. (SAMORZĄD)